Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betewin | 999₺ Nakit & 99 FreeSpin Yatırım ve Çevrim Şartsız Deneme Bonusu

Doga2516

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
477
144
43
6 saat sonra cekim iptal a.q desteğe baglanmakta zulüm yeminle

Brakee

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,087
3,406
113
Çekim kaç saat oldu gelmedi 300 TL

Doga2516

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
477
144
43
Hangi yöntemle çekim verdin reis
Payfixle vermiştim sonra havale ile çekin diyenleri gördüm desteğe baglandim bekledim okadar işlemi yaparken attı destekten kaldı öyle az önce iptal etmişler işte

bestamix

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
725
500
93
6 saat sonra cekim iptal a.q desteğe baglanmakta zulüm yeminle
Ara sıra göstermelik bazılarına gönderiyorlar para yatıran çoğuna atmiyorlar para hikaye bu site gene de bekleyin ben sıfırladım belki biraz paralanirlar öderler ama kasaları boş bunların 3 tane liseli yeni nesil açmıştır

Doga2516

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
477
144
43
Ara sıra göstermelik bazılarına gönderiyorlar para yatıran çoğuna atmiyorlar para hikaye bu site gene de bekleyin ben sıfırladım belki biraz paralanirlar öderler ama kasaları boş bunların 3 tane liseli yeni nesil açmıştır
Çekim yapanlar var görsel atmışlar hep bakalım gelirse gelir gelmezse yapcak bisi yok adaş

thug1881

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
655
127
43
Çekimi gelen oldu mu? Çekim yaptım tık yok.

Dianarose

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
26
1
3
Canlı destekte 1100 kişi vardı 10 kişi kalası attılar sohbetten 1 saat oldu çekim verdim ses seda yok