Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betflix 20 TL Deneme Bonusu

bebeto

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,185
205
63
dün birisi aradı üye olun 20 tl verim dedi, 20 yi 200 yapın 50 tl yatırın dedi, 200 çekin başka şart yok dedi,canlı yardım çok sorun çıkartıyor.50 tl yi 1.40 dan çevirin dedi onuda çevirdim, risk birimi tarafından kural tekrar 2.00 orandan 50 tl yi çevirin dedi, tabiiki beni arayan kişinin sorun olmayacağını bana söylediğini ama canlı yardımın sorun çıkardığını söyledim, sorunu siz çıkarıyorsunuz dedi,kısacası bu siteden uzak durun, yatırdığınız para kaybedene kadar sürekli oran şartı koyuyor yine çevirin diyor. 20 tl yi 10 orandan zaten çevirdim 50 tl yatırıp çekebilirsiniz dediler,sonra 1.40 orandan 50 tl yi çevir dediler olmadı 2.00 orandan daha 50 çevirin dedi canlı yardım,kısacası tuzak, ama uzak durun sakın benim param gidecek gibi gözüküyor çekim yaptırmamak için sürekli oran şartı koyuyor bir daha bir daha çevir diyor.200 tl yi çektirmedi yatırdığım50 tl nin çevrimini 1.40 dan daha sonra 2.00 den çevir dedi,tabi maç kaybedecek kalanıda çektirirmi bilmiyorum,kaybederse 166 onuda vermez bunlar.kaybettirmeye odaklı

Son düzenleme:

serkandemir50

Bahtsız Piyade
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,524
2,504
113
dün birisi aradı üye olun 20 tl verim dedi, 20 yi 200 yapın 50 tl yatırın dedi, 200 çekin başka şart yok dedi,canlı yardım çok sorun çıkartıyor.50 tl yi 1.40 dan çevirin dedi onuda çevirdim, risk birimi tarafından kural tekrar 2.00 orandan 1.50 yi çevirin dedi, tabiiki beni arayan kişinin sorun olmayacağını bana söylediğini ama canlı yardımın sorun çıkardığını söyledim, sorunu siz çıkarıyorsunuz dedi,kısacası bu siteden uzak durun, yatırdığınız para kaybedene kadar sürekli oran şartı koyuyor yine çevirin diyor. 20 tl yi 10 orandan zaten çevirdim 50 tl yatırıp çekebilirsiniz dediler,sonra 1.40 orandan 50 tl yi çevir dediler olmadı 2.00 orandan daha 50 çevirin dedi canlı yardım,kısacası tuzak, ama uzak durun sakın benim param gidecek gibi gözüküyor çekim yaptırmamak için sürekli oran şartı koyuyor bir daha bir daha çevir diyor.200 tl yi çektirmedi yatırdığım50 tl nin çevrimini 1.40 dan daha sonra 2.00 den çevir dedi,tabi maç kaybedecek kalanıda çektirirmi bilmiyorum,kaybederse 166 onuda vermez bunlar.kaybettirmeye odaklı
betflix nedir ya netflix çakma sitesi gibi hocam umarım paranı alırsın bu tarz sitelere güven olmuyor

bebeto

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,185
205
63
yatırımli arkadaş çekmemiş parasını linki ne yapacaksın
166 tl çekim yapıldı. ama dediğim gibi 200 tl yi vermemek için sürekli oran şartı ve 50 tl oynattırıyor kaybetmek için, yani normalde 266 tl idi 50 tl yi 1.40 dan çevir dedi çevirdim çektirmedi 50 tl daha 50 tl daha 2.00 orandan sürekli 50 tl den oynattıryor ve oran yükseltiyor.önce yatırdığını 1.40 dan dedi 50 tl yi, sonra kupon tutunca 50 tl daha 2.00 orandan risk birimi kararı dedi. yukardaki yazımı okusun okumayan arkadaşlar,kesinlikle uzak durun.

bebeto

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,185
205
63
yatırımli arkadaş çekmemiş parasını linki ne yapacaksın
166 tl çekim yapıldı. ama daha 1 kuruş yatırmam,arayan arda bey başka konuştu canlı yardım açelya umut başka konuştu dünden beri nelerle uğraştım, birinin dediği diğerini tutmuyor,stres olmak istemiyorsanız bu siteden uzak durun.

sezai00

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
982
596
93
Flx diye bir coin cıktı bitexen gibi yükselişte kayıt olana 3500 coin veriyor suan baya yükselişte 3500 coin 76 tl yapıyor bedava 76 tl kazanmak isteyen yazsın yardımcı olurum arkadaşlar kyc onayı 1 saat sürüyor bitexen gibi günlerce bekletmiyorlar..
Yaz bana özeldem