Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betgaranti - 15 TL Freebet

Genclerbirligi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
340
37
28
hacı kardeşimi de uye yaptım siteye 2 gundur tutturdu siz aynı kişisiniz diye dayanamadım özelden açıkladım durumu bak kardeşim durum budur biz kardeşiz aynı modemden bağlanıyoruz iplerin aynı olması normal diye herif ana avrat sövmuş bana
Arkadaşta bir program var ipleri gösteriyor ama yanlış o bende de var.Diyorum ya site adminin maaşa zam işe son vermesi gerekiyor.Yani bende rahatsızım zaten forumlara bakıyorum adam ana avrat sövüyor arkadaş orada etkinlikle uğraşıyor.Yapamıcaksan bırak diğer arkadaşların önüne aç haklı değilmiyim.

dem bele3538

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
345
45
28
eğer cidden küfür doğru ise modluğun düşmesi gerekir kimse kimsenin annesine sövemez.analar kutsaldır

ctnbilgi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,154
696
113
Arkadaşta bir program var ipleri gösteriyor ama yanlış o bende de var.Diyorum ya site adminin maaşa zam işe son vermesi gerekiyor.Yani bende rahatsızım zaten forumlara bakıyorum adam ana avrat sövüyor arkadaş orada etkinlikle uğraşıyor.Yapamıcaksan bırak diğer arkadaşların önüne aç haklı değilmiyim.
adam tecrübesiz abi sen moderatorsun ya konuyu anlayıp dinlemesi gereken yetkilisin ergen ağzıyla konusuyor benle yok efendim ipler aynıymış türkiyede internet kafe diye bir yer var yurtlar var yani bu demek oluyor ki 3000 kişilik yurttan 1 kişi gerçek uye olabilir bu mantık doğru mu yani forumlardaki kufurlere gelirsek imam osurursa cemaat sıcarmıs usta adam kendisi ana avrat söverse uyelere bişey diyemezsin ki adam deneme bonusu konusu açıyor belli bir standart yokki cevrim yazmıyo site adresi yazmayan var ya sonra niye ileri gidemiyoruz. Senin ileri gitmen mucize olur.

nurimu43

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
239
22
18
Beyler ben şimdi üye oldum da canlı desteği göremedim nasıl alacağız bonusu

kaantsr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
332
46
28
Eski üyelere veriyor diyen arkadaşlar 2.kez aldım diyenler vardı ben 3 defa bağlandık vermediler

nurimu43

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
239
22
18
Kardeşim canlı desteğin linkini atar mısınız?

Genclerbirligi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
340
37
28
adam tecrübesiz abi sen moderatorsun ya konuyu anlayıp dinlemesi gereken yetkilisin ergen ağzıyla konusuyor benle yok efendim ipler aynıymış türkiyede internet kafe diye bir yer var yurtlar var yani bu demek oluyor ki 3000 kişilik yurttan 1 kişi gerçek uye olabilir bu mantık doğru mu yani forumlardaki kufurlere gelirsek imam osurursa cemaat sıcarmıs usta adam kendisi ana avrat söverse uyelere bişey diyemezsin ki adam deneme bonusu konusu açıyor belli bir standart yokki cevrim yazmıyo site adresi yazmayan var ya sonra niye ileri gidemiyoruz. Senin ileri gitmen mucize olur.
Egitim sart

Werderbremen

SESSİZLİK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,224
7,826
113
Bunlar net bir süre veremiyorlar çekim için :) sıkıntı beklemek

Nailex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
7,649
3,979
113
Umarım gecer hesabınıza arkadaşlar bende üye oldum bakalım

manyak1adam

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
178
36
28
falkenborg-halmstad ilk yarı tek gol olsaydı çekim verecektim nedir bu aralar bendeki şansızlık

Werderbremen

SESSİZLİK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,224
7,826
113
Benim çekimi iptal ettiler ne bahane bulacaklar merak ediyorum