Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betgross 50 Freebet yada 50 Freespin Deneme Bonusu Yatırımlı

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
YENİ ÜYELERİMİZE ÖZEL 50 TL DENEME FREEBET VEYA 50 ADET FREESPIN !

1-) Deneme Bonusu kullanımı sonrası çekim işlemi yapabilmeniz için bakiyenizi 500₺ yaptıktan sonra 100₺ yatırım sağladıktan sonra yatırımınızın ana para çevrimini tamamlamanız gerekmektedir. Ardından minumum ve maksimum 200₺ çekim yapabilirsiniz. Geriye kalan tutar silinecektir.

Alpaslan27

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
147
14
18
Saat 20 .00 da yazin tekrar dedi bonus icin

bestamix

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
664
488
63

İsalic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
249
55
28
Sitelere bak 50 tl veriyo 100 tl yatır 200 cek 100 tl 10 tane ekmek geliyo 2019 da bize 100 tl deneme veriyolardı bok sitlrre bak

Blanchard02

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3
1
3
Dümenci bunlar ıp muhabbeti ayak yapıyorlar
Kardeşim 2 sene önce 5 arkadaş hepimiz aynı gün öyle n bulduk 7 bin biri 19 bin ben 11 başka biri 5 5 diğer arkadaş hepimiz e ve başka diğerlerine hep banlayip gönderdiler cevap ta bile küfür edildi bu bet gos sakin haaaaa sakin bir TL ya TL yatırmayın kapatmisti siteyi milleti dolandiril yeniden açmış yine dolandiril uzicaklar uzak durun

Matrockan

Üye
Yeni Üye
20
25
13
Kardeşim 2 sene önce 5 arkadaş hepimiz aynı gün öyle n bulduk 7 bin biri 19 bin ben 11 başka biri 5 5 diğer arkadaş hepimiz e ve başka diğerlerine hep banlayip gönderdiler cevap ta bile küfür edildi bu bet gos sakin haaaaa sakin bir TL ya TL yatırmayın kapatmisti siteyi milleti dolandiril yeniden açmış yine dolandiril uzicaklar uzak durun
Aynı şekilde benim de para çekme talebimi iptal edip hesabımı kapattılat hiç bir sebep yokken bu siteye kesinlikle para falan yatırmayın

Extaxytance

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
195
75
28
200 tl cekmek icin 100 tl yattirim istiyor bir de ana para cevrimi yap diyor. Cebindeki 100tlden olmak isteyenler kullanabilir