Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betiboma 50 TL Deneme Bonusu Yatırımsız

Akinkazim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,443
1,704
113
Ben denedim yemedi 200 liradan da olduk
Deneme Salak bile anlar en son rakam bakacak kazanç 3800 bir anda 1000 TL eksilmiş nerde hadi oynadın oynadığın rakam belli sistem kazançlar ayrı Freespin Alımı ayrı vs herşeyi gösteriyor panel, Etme bidaha hacım

mustafikri

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
396
287
63
Deneme Salak bile anlar en son rakam bakacak kazanç 3800 bir anda 1000 TL eksilmiş nerde hadi oynadın oynadığın rakam belli sistem kazançlar ayrı Freespin Alımı ayrı vs herşeyi gösteriyor panel, Etme bidaha hacım
kanka spin buy almıcaksın zaten öyle patlar spinle girip girip çıkcaksın sonra boşa atıcaksın 500 spin sonra sklandı :D

Fiore

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
418
131
43
Spin almadım kendi girmişti çıktım :(

mustafikri

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
396
287
63
Aynen senin oynadığın site değil başka sitede denedim bu 3 bin lira da yatırım yapıp spinleri açınca gelmişti şansıma anladılar :(
spinden sonra yatırımda önemli sonra o yatırımla spin çeviriyormuş gibi yapıp sonra bonusa girenleri açmak :D

Akinkazim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,443
1,704
113
Aynen senin oynadığın site değil başka sitede denedim bu 3 bin lira da yatırım yapıp spinleri açınca gelmişti şansıma anladılar :(
Evet bir anda 200 TL ye bilmem kaç TL lik spin. Yazık olmuş Çıkacağı varmış be kanka canın sağolsunl, bizler Adfola eşek misalı Parayı taşıyoruz ordan oraya ordan oraya! Yazık bize de iş işten geçti. Nitekim yuva kursam yuvam yıkılır bu kumar yüzünden benden bi cacık olmayacak gibi

Fiore

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
418
131
43
Evet bir anda 200 TL ye bilmem kaç TL lik spin. Yazık olmuş Çıkacağı varmış be kanka canın sağolsunl, bizler Adfola eşek misalı Parayı taşıyoruz ordan oraya ordan oraya! Yazık bize de iş işten geçti. Nitekim yuva kursam yuvam yıkılır bu kumar yüzünden benden bi cacık olmayacak gibi
Nasıl bırakılır bilmiyorum borca battıkça iyice hırslanıyor insan ben de aynı senin gibiyim

Akinkazim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,443
1,704
113
Nasıl bırakılır bilmiyorum borca battıkça iyice hırslanıyor insan ben de aynı senin gibiyim
Bırakamayız heralde bir çıkış arıyoruz çaresizce, Tek çare buymuş gibi. Ya bak ne dicem belgesel izliyorum Bolivya mı ne Her adım başı kazı kazan kumar oyunları sonra bilim adamlarının araştırması söyleniyor diyor ki; en zor En kötü zamanlarda İnsanlar Bir umutla Çıkışa Bir anda oldu bitti ile para bulmak İçin daha çok bataklığa sağlanıyor anlatıyor Ve oranın Maddi Zayıflık Oranı %85 Gerisi zengin ama herkes kazı kazan oynuyor bir umutla orda da bi Demirören var kesin 😂

Akinkazim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,443
1,704
113
denizle bekliyorum bende hala
Kısa bir süre sonra müşteri temsilcilerimizden biri sizinle birlikte olacaktır. Sırada numaranız 17. Bekleme süreniz yaklaşık 85 dakikadır. Sabrınız için teşekkür ederiz.