Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betinabet 5 TL Deneme Bonusu

Ensooes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
131
70
28
Bonus minimum 200 max 10.000 di simdi min ve max 100 😂 yakında 50 yatırım isterler :)

vampirbey

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
750
528
93
endüşük çekim limiti200 tl sitede beyler dikkatli olun lisans vs de yok gibi sayfada lisansımız var diyorlar yazıyor ama lisans bilgileri yok tezgah siteye benziyor canlı yardıma bağlandım sözde cevap yazan yok site şüpheli yatırım yapmayın dolandırıcı siteye benziyorlar çünkü lisansda yok sitede

Erkan1991

GRS~ErKaN~28
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
215
65
28
Benim odemede geldi 208 tl tam 10 saat te umidim yoktu siteyi filan komple kapTtm is cepden bildirim geldi bi baktm para 😁😁 ama o siteye asla yatirim yapmam

Stormcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,645
1,369
113
Valla bende çekim verdim 200 sanıyodum otomatik 100 çekim vermiş 3 saattir ortada bişey yok ÇEKİM onaylandı işlem sırası falan diyor

Conturhamit

Yeni üye
Yeni Üye
2
0
3

* 1 defaya mahsus üye olduğunuz'da sistem tarafından otomatik olarak hesabınıza yansıtılacaktır.
* Çevirim şartı yoktur.
* Yatırım şartı yoktur.
Bu bonustan yararlanabilmeniz için üyeliğinizin olmaması gereklidir. Yeni kayıt üyeler için geçerlidir.
5 senelik siteyi belki daha fazla siteyi şimdi ne kafa ile paşylasıyonuz bir 5 sene sonra Gine paylaşın yakasını bırakmayın

ertan410

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3
0
1
Sitede canlı destek yok ayrıca bayağı eski bir bonusa benziyor konu yeni hortladı galiba