Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betine | Yeni Üyeliklere Özel 125₺ veya 100 Freespin

Salobalo12

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,027
4,227
113
2 saat oldu hala çekim gelmedi havale eft ile verdik Salak gibi ondan galiba

Furkan8077

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
737
163
43
Muhtemelen ödeme yönteminin havuzuna düşüyor çekimler uygun tutar olunca. Eşleşme oluyor o yüzden geç ödeme gelebiliyor diye. Tahmin ediyorum benimde 2 saati geçti

Salobalo12

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,027
4,227
113
Muhtemelen ödeme yönteminin havuzuna düşüyor çekimler uygun tutar olunca. Eşleşme oluyor o yüzden geç ödeme gelebiliyor diye. Tahmin ediyorum benimde 2 saati geçti
Diğer havale ile çekenlerinki geliyor Biz direk havale eft verdik 1 2 gün bile bekleyebiliriz bence

redkit07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,108
431
83
Bence tüm herkesi ödeyecekler bonus kazancını iyi bir giris yapmak istediler bende yeni cekim verdim bakalım

Okndrms933

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,015
860
113
Arkadaslar. 200 cekim vermiştim site 2 kez 200 atti 😅

redkit07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,108
431
83
Anında havale ile çekim verdim ben 3 saati geçti gelmedi
Kanka çok yanlış yontemle vermişsin anında havalenin sistemi her sitede ayni kim o sisteme havale geçerse senin hesaba o parayı atıyor 1 2 gün bile sürebilir ondan milletin cekim geliyor sen bekliyosun

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Kanka çok yanlış yontemle vermişsin anında havalenin sistemi her sitede ayni kim o sisteme havale geçerse senin hesaba o parayı atıyor 1 2 gün bile sürebilir ondan milletin cekim geliyor sen bekliyosun
O nu sonradan farkettim mk haklısın inş biri 500 yatırır o yöntemle. Asdfhh

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
İptal etmezler herhalde dimi