Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betine | Yeni Üyeliklere Özel 125₺ veya 100 Freespin

Pokerapoo16

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
817
313
63
Çekim yapan çok kişi oldu. Ben havale/EFT ile çekim verdim.bi kaç saat önce Telgramdan yazdım işleminiz beklemede dedi Bekliyoruz bakalım
Bende aynı şekilde senin gibi talep verdim iptal etme gibi bir durum da yok ama en kötü 24 saate kadar yatırırlar diye düşünüyorum

gecesiyah

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,652
1,712
113
Simdi yuklenmis dostlar iyi bet veren oyun soyleyin son sansim

Abuzerkömürcü

Tamam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
57,645
25,408
113
Ben iptal ettirdim Kolaypay verin dedi mesajda atmışlar zaten hızlı işlem için Kolaypay yöntem ini kullan diye

casperbr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
211
82
28
Mk millet parasını çekti ben halen müşteri temsilcisine bağlanıp bonusu isteyemedim sms gelmedi diyemedim lannnnnnnnnn şansssss nerdesin mk evlâdı

casperbr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
211
82
28
Lan ne kadar mezarcı varmış sıra gelmedi bir türlü mk saat 23:00 'dan beri canlıya bağlanamadım sms onay mesajı dahi gelmedi. Sikerim böyle şansı a öl lan mkdum şansı öl mk dum

casperbr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
211
82
28
Lan ne kadar mezarcı varmış sıra gelmedi bir türlü mk saat 23:00 'dan beri canlıya bağlanamadım sms onay mesajı dahi gelmedi. Sikerim böyle şansı a öl lan mkdum şansı öl mk dum

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,938
44,315
113
Ben 1 k yapdim 200 cekimi verdim 4 saat sonra iptal edip hesabi cekime kapatmislar bende yok ettim parayi.cekim iptal niye hadi diyelim iptal cekime kapatmak ne yahu.canlida 2 saar sira bekliyosun atiykr sistem bidaha bekliyosun yine atiyor