Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betine | Yeni Üyeliklere Özel 125₺ veya 100 Freespin

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
Çok acayip bakış açıları 😂
olm o degil de dün bu sahabete 10k attıydım
1000 tl ve üzeri yatırım olunca ertesi gün freespin ekliyorlarmıs sözde bonusları varmıs öyle
dün aksam da mail geldi bana freespiniz eklendi diye
yazan oyunlara girdim baktım spin falan yok
canlıya baglandım sormak için 1 saat sıra bekledim gece gece
eleman hakkınız yok dedi
yaptıgım yatırımı kopyalayıp attım elemana dün bu yatırımı yapmısım nasıl yok diye üstüne madem hakkım yok neden mail atıyorsunuz dedim eklendi diye
lavuk bizi tercih ettiginiz için teşekkür ederim falan bir şey yazdı direkt sohbeti kapadı mesajı okuyamadım bile aq ne garip siteler bunlar

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,436
22,705
113
olm o degil de dün bu sahabete 10k attıydım
1000 tl ve üzeri yatırım olunca ertesi gün freespin ekliyorlarmıs sözde bonusları varmıs öyle
dün aksam da mail geldi bana freespiniz eklendi diye
yazan oyunlara girdim baktım spin falan yok
canlıya baglandım sormak için 1 saat sıra bekledim gece gece
eleman hakkınız yok dedi
yaptıgım yatırımı kopyalayıp attım elemana dün bu yatırımı yapmısım nasıl yok diye üstüne madem hakkım yok neden mail atıyorsunuz dedim eklendi diye
lavuk bizi tercih ettiginiz için teşekkür ederim falan bir şey yazdı direkt sohbeti kapadı mesajı okuyamadım bile aq ne garip siteler bunlar
Sahabete yatırımım yok bana hergun 500 spin eklendi diye mail geliyo

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
Sahabete yatırımım yok bana hergun 500 spin eklendi diye mail geliyo
bir kere bunlarda kayıp bonusu 18k yapmıstım. maks cekim de 19k falandı zaten bonus miktarının 20katı muhabbetinden
andaval herifler bana sormadan freespin eklemiş hesabıma haberim yok hiç. o freespinlerden de maksimum kazanç 500 tl imiş. birden cekimi iptal ettiler bakiyeyi sildiler hesabınızdaki freespinlerin maks kazancı 500tldir diye. daha kullanmamıstım bile spinleri :D orada hesabı kapattırmıstım sonra cekimleri hızlı güvenilir diye geri açtırdım ama yine kapattırcam canlı destekleri cok uyuz ediyor

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,436
22,705
113
bir kere bunlarda kayıp bonusu 18k yapmıstım. maks cekim de 19k falandı zaten bonus miktarının 20katı muhabbetinden
andaval herifler bana sormadan freespin eklemiş hesabıma haberim yok hiç. o freespinlerden de maksimum kazanç 500 tl imiş. birden cekimi iptal ettiler bakiyeyi sildiler hesabınızdaki freespinlerin maks kazancı 500tldir diye. daha kullanmamıstım bile spinleri :D orada hesabı kapattırmıstım sonra cekimleri hızlı güvenilir diye geri açtırdım ama yine kapattırcam canlı destekleri cok uyuz ediyor
Onların desteğiyle diyalog kurmak net zulüm

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Oo konu amacını açmış

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫