Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betiniz 100 FreeSpin Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gladio123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,508
2,141
113
Ben site adamıyım paranızı odemiyorum 😄

hnkr1903

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
148
144
43
Size ibret olsun sıkıntı yok benlikde birtane o evladının sözüne kanıp yatirmayin
Üye olmadım bişe yapmadım siteye
Silmişte olabilirler hesabını da
Genede garanti olsun diye üye olduğun maile şifre 0 lama göndermeyi denedin mi
Bazen şifre yazarken harflerde yanlıslık yaptığım oluyodu başıma bi kaç kere geldi

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
15,590
5,759
113
Reis bende öyle düşünüyordum ama arkadaşim var reel de görüştüğüm oda aldı sordugnda beti yanlış vermiş mallar 25 den herkes çekim yapınca çökmüş ödeme yapacaklar diye yatırdım çektim hayırlısı
Ya kardesim 10 betten versede yuzde 80 i 2000 yapar zaten piyasada ki deneme bonuslanırını bilmiyor musun sen cogu site 1000 yap 100 cek seklinde su bonusu ancak özelden ulasan siteler verir onun dısı da hiç bir ödeme yapacak site böyle bi deneme bonusu vermez akıl mantık işi değil

frenkeştayn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,896
1,320
113
Benim anlamadığım bu konuyu açan arkadaş daha 5 gün önce katılmış buraya ve 200 mesajı bile olmadan konu açmış bu nasıl oluyor

fkartal1992

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,533
888
113
Ya kardesim 10 betten versede yuzde 80 i 2000 yapar zaten piyasada ki deneme bonuslanırını bilmiyor musun sen cogu site 1000 yap 100 cek seklinde su bonusu ancak özelden ulasan siteler verir onun dısı da hiç bir ödeme yapacak site böyle bi deneme bonusu vermez akıl mantık işi değil
Denedim birader verirse ikime vermezse s....

Ferhatd

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,184
1,191
113
yok arkadaş siteden yararlanıp ftn barı doldurayım dedim 30 k kasa ile ftn barı bile dolmadı

hürsultan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,806
668
113
Slte 10 tlden eklemesi lazımmış 25 den yanlış eklemiş bunun gibi 4-5 site daha varmış arkadaş buradan yazmisti bulamadım geçmişte portobet ve birkaç site daha bilen varmi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...