Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betiniz 100 FreeSpin Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

goksoy0107

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,459
1,632
113
Benim burada çok çok önceden hesabım varmış içeride 129 TL vardı deneme bonusu talep ettim ekleme yapmışlar banada yatırım yaparken dikkat edin güvenilir değil bence

Emrah1313

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,294
3,925
113
Ikokul 2 terk benim yazilarimdaki harlerde karislik var okuyan herkez anlar ama sendeki anlaşılmayan hangi cinsiyete mensup sun me balo
Bunca yorum yapan varken seni ne dürttü de akşam akşam bana salça oluyorsun? Bi söyle hele senin derdin nedir koçum

Lazy61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,446
453
83
5 kişi 100 er tl atsın deneyelim ödücek mi ödemicek mi

Lazy61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,446
453
83
İşlem geçmişinde bakiye gözükmüyor sizde gözüküyor mu

ofli61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
278
96
28
adam 20 bin euro diyor bir site açmak lisanslı falan. eğer böyleyse bunun kazancı olur mu yani bilmiyorum kral aklım karıştı ben yine reise basıcam :D
Kanka aynı sitenin fake olanını da yapabilirsin fakat ödemeleri kendi cebinden yaparsın eğer ki gerçekten alt yapıya bağlı olursan sen aracı kurum olursun kazanan üyenin parasının %20 sini kendi cebinden ödersin üyenin kaybettiğinden %20 kar alırsın

excalibur

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
308
180
43
Kanka aynı sitenin fake olanını da yapabilirsin fakat ödemeleri kendi cebinden yaparsın eğer ki gerçekten alt yapıya bağlı olursan sen aracı kurum olursun kazanan üyenin parasının %20 sini kendi cebinden ödersin üyenin kaybettiğinden %20 kar alırsın
kral bu bilgilere nereden erişim sağlıyorsunuz bir ben mi safım anlamadım ki ya

seval6868

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
368
289
63
Beyler kulisten kumbara bonusundan 1100 kazandım 500 yatırıp kendimi riske atıcam gidersede gitsin çok umrumda değil zaten kumarda gene batacak o para

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...