Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betiniz 100 FreeSpin Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

excalibur

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
308
180
43
ARKADAŞLAR FORUMU KULLANMAYI BİLENLER ADMİNLERİ ETİKETLESİN ŞU KONUYU KAPATSINLAR.
SÜREKLİ OLARAK SİTEYE PARA YATIRAN İNSANLAR VAR VE BUNUN MÜSEBBİBİ OLMAK İSTEMİYORUM.
SÖYLEDİK BİZ BUNLARI YATIRMAYIN DİYE NEDEN OKUMADAN PARA ATIYORSUNUZ.
Y A T I R M A Y I N !!!!!!

gfbursa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,316
2,298
113
ARKADAŞLAR FORUMU KULLANMAYI BİLENLER ADMİNLERİ ETİKETLESİN ŞU KONUYU KAPATSINLAR.
SÜREKLİ OLARAK SİTEYE PARA YATIRAN İNSANLAR VAR VE BUNUN MÜSEBBİBİ OLMAK İSTEMİYORUM.
@ koy yanına shellac yaz çıkar aga etiketle

musti567

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
24
2
3
Dostum sakin ol koddan aldim şimdi bende yani yoktan var oldu olmayabilirdi denedik oder belki

maynatay1860

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,505
903
113
Ya kapatmasinlar ya çekimler gelirse nerden bilcez bekliyoruz işte sadece yatırım yapmasın kimse beklesin

Holi44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
662
226
43
Aga yatırım yapmayın daha yatıran dostlar bilgi versin konuyu en heyecanlı yerinde kilitlemeyin lo

excalibur

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
308
180
43
@Shellac Sayın admin şayet uyanıksan şu konuyu kapatır mısın bunlar laf anlamıyor para yatırıyor ve dolandırılacaklar.
Ben elimden geleni yaptım fakat durduramıyorum.

excalibur

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
308
180
43
Aga yatırım yapmayın daha yatıran dostlar bilgi versin konuyu en heyecanlı yerinde kilitlemeyin lo
arkadaşlar sitenin numarası falan belli bireysel takibini yaparsınız. burada konu kapanmadıkça mağdur olacak arkadaşlarımız olacaktır. site güvenilir olsaydı 2 saat önce yatırım yapan arkadaşımıza ödeme yaparlardı o yatırdı zaten.

maynatay1860

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,505
903
113
@Shellac Sayın admin şayet uyanıksan şu konuyu kapatır mısın bunlar laf anlamıyor para yatırıyor ve dolandırılacaklar.
Ben elimden geleni yaptım fakat durduramıyorum.
Anlamiyomusun konu kapanırsa para gelirse nerden bilicez.yarin bende belki gelmiştir diyicem yatircm

seval6868

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
363
289
63
Banada ödenmedi daha ama bu eşşekler laf anlamıyor para basıyorlar boyuna siteye

Holi44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
662
226
43
arkadaşlar sitenin numarası falan belli bireysel takibini yaparsınız. burada konu kapanmadıkça mağdur olacak arkadaşlarımız olacaktır. site güvenilir olsaydı 2 saat önce yatırım yapan arkadaşımıza ödeme yaparlardı o yatırdı zaten.
Abi 2 saat once kim yatırım yaptı millet kolpadan cekım veriyor sonra ödemez dıyor öder demiyorum ama baksana adam 3.kez ıptal olmus 4.kere veriyor para yatırmadan site gec ödemekle haklı olabilir yani beklemek lazım

yekbun21x

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
107
21
18
Abi 2 saat once kim yatırım yaptı millet kolpadan cekım veriyor sonra ödemez dıyor öder demiyorum ama baksana adam 3.kez ıptal olmus 4.kere veriyor para yatırmadan site gec ödemekle haklı olabilir yani beklemek lazım
Slotlar çalışmıyor sendede o sorun varmı

worexpro

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
52
4
8
Haklarında şikayet açılmış ödeme yapmıyorlar diye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...