Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betiniz 100 FreeSpin Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maynatay1860

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,504
902
113
Adaletini temelini sikeyim düzen gibi.boyle o çocuğu sitelere mahkum oluyoruz ülkenin her yerinden bı dolandiricik cikiyo.siksen gelisemeyiz 100 sene sonra 10 yıl ilerleriz anca

yekbun21x

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
107
21
18
Bu ülkenin niye gelişmediği belli oldu adamlara diyorumki paramı ödemediler adamlar mesajımı göre göre belki bana öderler diye yatırıyor niye bana yatırmıyorlar ben o.çmuyum 5 dakka pusulanın spini çevirmeye gittim yatıran yatırana gene
SHDOFNOFNFPFMFKF

yekbun21x

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
107
21
18
500 TL için bu kadar tribe girilmez gidin spin saklayın sonra çıkarın öderlerse zaten tamam .d

ferdikadıoğlu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,810
2,098
113
Aldıkları parayla yine 3-4 kişiye öderler onlar da burada yazar sonra millet daha çok yatırır sitede kapatır kaçar

hürsultan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,805
668
113
Ağalar valla ben canlı destekle konuştum baya ayrıntılı bi sekilde konusdu konuşmadan atmadiysa umut var söylenen yatırım yapmadan çok çekim oldugundan uzamış ayıklama varmis

excalibur

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
308
180
43
Ağalar valla ben canlı destekle konuştum baya ayrıntılı bi sekilde konusdu konuşmadan atmadiysa umut var söylenen yatırım yapmadan çok çekim oldugundan uzamış ayıklama varmis
canlı destek mi var bu saatte ? ss at o zaman görsün herkes

Holi44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
662
226
43
Aga iste dedim ya adam yatırım yapmadan cekmeye calısmıs 3 kere ıptal oldu diyor ama pes etmeyecem 4 u veriyorum diye

excalibur

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
308
180
43
Site ödeme yapıyor 10 bet yerine 25 bet yanlışlığı olunca herkes 2 bin rahat olduğu için sorun olmuş buyrun buda kanıt
nereden bileceğiz bu siteden çektiğini? seval adlı arkadaşımız 2 saat önce yatırdı hala ödemesi gelmedi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...