Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Betkanyon Turnuva

deluxezirve

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
644
250
63
Turnuvada 3 kez ödül kazandım toplam çekimim 6-7 bin civarlarında daha sonra yarışmadan engellediler

Blackman

⚫🔴
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,919
12,005
113
Turnuvada 3 kez ödül kazandım toplam çekimim 6-7 bin civarlarında daha sonra yarışmadan engellediler
Zorlarına gitmissin demek😀 ne kadar surede geldi cekimlerin. 120 dk diyolar gelmeyince uzayabiliyor diyorlar ama iptal etmeye gelince anında iptal ediyolar

Hephaistos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,877
834
113
Eyvallah dost normal cekimleri erken oduyo demek. Bizede canlari ne zmn isterse artik 😀
üstad geçen yıl bu zamanlar bende 1. olmuştum turnuvada onu çevirip çekerken 12 saat filan sürmüştü göndermeleri ama sonrasında kendi paramla oynayınca 30-60 dk arası ödediler hep. tebrikler ayrıca..

Blackman

⚫🔴
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,919
12,005
113
üstad geçen yıl bu zamanlar bende 1. olmuştum turnuvada onu çevirip çekerken 12 saat filan sürmüştü göndermeleri ama sonrasında kendi paramla oynayınca 30-60 dk arası ödediler hep. tebrikler ayrıca..
Eyw. Dost sansımız vardı yukselttik keske gercek bakiyeyle boyle olsaydı dicemde 15 20K ları tek seferde basamazdım yemezdi 😀

Tokatlı60

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
413
118
43
Beyler turnuvada 2 saate 37000 yatık ama ne alırız varmi tahminizScreenshot_20220617-235035_Samsung Internet.jpg

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,407
22,683
113
Aylar önce turnuvada lider olup 1.lik ödülünü almıştım çevrim yaptıktan sonra 2.800 çekim verdim ödemedi evrak istediler selfie kimlik ikametgah ön arka kimlik yolladim 7 iş gün işlem süresi olduğu söylendi son günde cevap geldi bu seferde videolu kanıt istendi onuda yolladım 7 iş günü bekledim son gününde ip bahanesiyle çekimi odemediler.