Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Betkanyon Turnuva

gokhanturan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
794
324
63
Son dk biri atak yapmazsa yarına 1K paramız var. Çevrim 1.5 Katı 1.50 orandan diye biliyodum. Simdiye kadar hic almadım hep 1.ci olayım diye bu sefer duruyorm🙂
Cevirebilirsek öderlermi hic yatırımım yok betkanyona. Gecende biri yuklu miktar cekmeye calısıyodu alamamısdı
Aga ben hic yatirimim yokken gecen sene 1. Olmustum 2000 tl eklemislerdi 1 bucuk kati 1.50 orandan cevirmistim 3500 tl odemislerdi. Ama bi kurallari var turnuva icin, kendi hesabina baskanip ten girmemelisin baska hesaba da kendi ip adresinsen girmemelisin. Yoksa sknti.boyle bi durum yoksa cekimin,hic yatirimin yoksa bile gelir.

gokhanturan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
794
324
63
Aga ben hic yatirimim yokken gecen sene 1. Olmustum 2000 tl eklemislerdi 1 bucuk kati 1.50 orandan cevirmistim 3500 tl odemislerdi. Ama bi kurallari var turnuva icin, kendi hesabina baskanip ten girmemelisin baska hesaba da kendi ip adresinsen girmemelisin. Yoksa sknti.boyle bi durum yoksa cekimin,hic yatirimin yoksa bile gelir.
Ayrica oderler zaten 4 saat 5 saat beklesen ne olcak. 5 saatte 1000 tl 2000 tl kazanmiyoz ki calisirken. Dmi ama

gecesiyah

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,652
1,712
113
Valla kardeşim kendi telim hariç hiç girmedim

gecesiyah

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,652
1,712
113
Ayrica oderler zaten 4 saat 5 saat beklesen ne olcak. 5 saatte 1000 tl 2000 tl kazanmiyoz ki calisirken. Dmi ama
Orası öyle ama risk birimi felan dedi işe risk birimi girince ödeme yapmaz şansa dedim çekim vereyim tekrar çekim baktım veriliyor 15 dakika sonra bakiye düzeltti kesin öder dedim halen ödeme yok 2 satte yakın olucak iptalde etmediler

Loverman

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
240
226
43
Orası öyle ama risk birimi felan dedi işe risk birimi girince ödeme yapmaz şansa dedim çekim vereyim tekrar çekim baktım veriliyor 15 dakika sonra bakiye düzeltti kesin öder dedim halen ödeme yok 2 satte yakın olucak iptalde etmediler
Finans arasında yazı tura atıyordur ne denk gelirse artık.. 😃

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,404
22,680
113
Aylar önce turnuvada lider olup 1.lik ödülünü almıştım çevrim yaptıktan sonra 2.800 çekim verdim ödemedi evrak istediler selfie kimlik ikametgah ön arka kimlik yolladim 7 iş gün işlem süresi olduğu söylendi son günde cevap geldi bu seferde videolu kanıt istendi onuda yolladım 7 iş günü bekledim son gününde ip bahanesiyle çekimi odemediler.
@Cengo21

Hephaistos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,875
833
113
Aynı kardeşim beklemede canlı incelemede dedi bende bekliyorum
Üstad gece gönderim yapmıyorlar bildiğim kadarıyla ama senin durumda farklı tabi. Yine de yarın 10-11 e kadar uzayabilir eğer göndermek isterlerse. Bende de ilk turnuva kazancını 12-13 saat sürmüştü göndermeleri

gecesiyah

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,652
1,712
113
Üstad gece gönderim yapmıyorlar bildiğim kadarıyla ama senin durumda farklı tabi. Yine de yarın 10-11 e kadar uzayabilir eğer göndermek isterlerse. Bende de ilk turnuva kazancını 12-13 saat sürmüştü göndermeleri
Bakiye düzeltme yaptığına göre dost umut doğdu yollarlar artık 2 saat oldu iptal yok ilk çekim 30 dakika da iptal oldu

Hephaistos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,875
833
113
Bakiye düzeltme yaptığına göre dost umut doğdu yollarlar artık 2 saat oldu iptal yok ilk çekim 30 dakika da iptal oldu
Garip bir büro üstad arada oynuyorum bende ama ne öyle 15-20 k çektim diyene denk geldim ne de param kaldı bakiye sildiler diyene
Sen öğlene kadar sabırla bekle bence. Aylardır var bi turnuva kendine güvenmese yapmazlar diye umut ediyorum

gecesiyah

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,652
1,712
113
Garip bir büro üstad arada oynuyorum bende ama ne öyle 15-20 k çektim diyene denk geldim ne de param kaldı bakiye sildiler diyene
Sen öğlene kadar sabırla bekle bence. Aylardır var bi turnuva kendine güvenmese yapmazlar diye umut ediyorum
Bende bir umutla bekliyorum keşke ödese bizde gülsek biraz nedense hayat hep bize ağlıyor

gecesiyah

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,652
1,712
113
Çekim an itibariyle gene iptal edilmiştir bunlar kadar şwrefsiz ahlaksız site görmedim arkadaş ya