Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betkent 15 TL Deneme Bonusu (Yatırımsız)

1907eee

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,002
282
83
Nesini anlamıyorsun
Göstermiş olduğunuz yoğun ilgiye teşekkür ederiz. Freebet ve Freespin kampanyamız SONA ERMİŞTİR. İlerleyen günlerde kampanyalarımız devam edecektir. Kampanyalarımızı kaçırmamak adına sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayınız.
Parslarimizi neden yatirmiyorsunuz insanlari uye yapip magdur ediyorsunuz baslamadan adiniz dolandirici oldu

ado1985

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,766
372
83
Dün akşam ödeme aldım. 8 saatde geldi. Yoğunluk var galiba

1907eee

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,002
282
83
Kiz bu betkentin hali neykine bi kendine gelemedi iyi hirpalamis musteriler

1907eee

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,002
282
83
Durust olmak gerek benim param 20 saat sonra geldi okadar karaladim siteyi mahcupum simdi arkadaslar

Bexeb55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
175
8
18
Benim hesabı ilk onayladilar bonusu verdiler 100 yaptım çekim verdim aynı ip diyerek hesabı kapattılar ol3de bise yok yani

Valenciennes

Duman yok dört taraf yangın
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
22,616
22,333
113
18.12de papara çekimi verdik bakalım bekliyoruz aylar sonra freebetten para çektik :D umarım kısa sürede gelir.
Canlı destek Hesap aktivasyonumu yaptı sonra yine çekemedim bonus hesabından normal bakiyeye geçirdi. Düzgünce konuşunca karşı tarafta İlgilendi sağolsun

Harun6464

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
204
59
28
18.12de papara çekimi verdik bakalım bekliyoruz aylar sonra freebetten para çektik :D umarım kısa sürede gelir.
Canlı destek Hesap aktivasyonumu yaptı sonra yine çekemedim bonus hesabından normal bakiyeye geçirdi. Düzgünce konuşunca karşı tarafta İlgilendi sağolsun
Çok beklersin ben bir haftadır bekliyorum 😂

Valenciennes

Duman yok dört taraf yangın
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
22,616
22,333
113
Hesabı kapatmışlar :D canlıya sordum ip çakışması diyor 😂
kazanan 3 kişiye gönderdilerse 50 kişinin hesabını kapattılar. Beş para etmezsiniz

rulingxlyon

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
39
16
8
Site dolandırıcı arkadaşlar 27 Haziran'da çekim verdim 30 haziranda kimlik bilgileri istendi onuda verdim sonra çekim verebilirsiniz dendi tekrar çekim verdim bu sefer farklı ip üzerinden başka hesaplarınız mevcut dedi tamamen dolandırıcı yatırım yapmayın.

ado1985

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,766
372
83
Bu site 1-2 defa öder üçüncü çekimde ödemez. Kalitesizbet olacakmış adını yanlış koymuş şoparlar