Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betlist 250 TL Deneme Bonusu (Yatırımlı)

akl1985

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
389
101
43
Benim de bir saati geçti herhalde sıkıntı var bekletiyorlar banka verdim reddedildi payfiks yada papara dedi o da bir saati geçti gelirmi acaba

ihsanemir61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
517
168
43
burda bi dalavere var çekim onaylandı yazdı ama payfiximde para yok . !'

maymun27

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
73
11
8
Cekim yapmak icin 100 tl yatirdim yansımadı tarafimiza yansiyan sizden gelen bir transfer yok malesef dediler 4 saat ugrastim dekont felan fistan dunya kadar kanit pdf dekont attim avantaya gitti yansitmadilar sonra 2. 100 lirayi yatirdim çevirdim cekim verdim banka.havale diyo kurallarda cekimim iptal oldu papara yada payfix diyolar illada benim de papara payfix bloke soyledim ettim cektirmiolar banka havale oylece duruyo hesapda para bide cok kalles bi site yatirmayin bi site banka havalesi odemiosa o siteden bisey bekleme canli desteği 4 saat bekletti pencerede sora kapatti kafasina gore serefsizler tam tavsiye etmem

nihatuzn99

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
446
336
63
Cekim yapmak icin 100 tl yatirdim yansımadı tarafimiza yansiyan sizden gelen bir transfer yok malesef dediler 4 saat ugrastim dekont felan fistan dunya kadar kanit pdf dekont attim avantaya gitti yansitmadilar sonra 2. 100 lirayi yatirdim çevirdim cekim verdim banka.havale diyo kurallarda cekimim iptal oldu papara yada payfix diyolar illada benim de papara payfix bloke soyledim ettim cektirmiolar banka havale oylece duruyo hesapda para bide cok kalles bi site yatirmayin bi site banka havalesi odemiosa o siteden bisey bekleme canli desteği 4 saat bekletti pencerede sora kapatti kafasina gore serefsizler tam tavsiye etmem
Ne garip adamsın şu yaşadığın şeylerin hepsini tüm herkes mi yaşayacak şanssızlık olmuş yatırımın askıda kalmış kabak senin başına patlamış ortalığı ayağa kaldırıyorsun

maymun27

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
73
11
8
Ne garip adamsın şu yaşadığın şeylerin hepsini tüm herkes mi yaşayacak şanssızlık olmuş yatırımın askıda kalmış kabak senin başına patlamış ortalığı ayağa kaldırıyorsun
Ulan cekimide ödemiyor banka havale site gicik bi site ne insiyatif sagliyor ne anliyor anlayis var manyakmisjn nesin

Cerious

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,952
759
113
Öğlen yazdım şimdi mağdur olanları görüyorum

maymun27

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
73
11
8
Cebimden mi cikiyor beni alakadar etmez bile ben soyledim sitenin sıkıntısını anlayissizligini ve sorunlarini kurallarda banka havale yaziyor adamlar kurali değiştiriyor yazan kurali hayir sadece payfix papara diyor iyi okuyalim kurallari ona gore hareket edelim sora kural farkliymis aaa yazan degilmis bu neydi şimdi yani neyse

Cerious

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,952
759
113
Şu an elimde +50 ip adresi var sıfır tr den ve panelden hesap açıp açıp o 400 TL nin acısını çıkartacağım bu kahpelerden onlar kaşındı dolandırmak neymiş görsünler

ihsanemir61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
517
168
43
Şu an elimde +50 ip adresi var sıfır tr den ve panelden hesap açıp açıp o 400 TL nin acısını çıkartacağım bu kahpelerden onlar kaşındı dolandırmak neymiş görsünler
benimde payfixime onay geldi ödendi diye, para gelmedi hesabıma temsilciye yazıyorum payfixini kontrol et diyor şaka gibi ya

Halukfb1907

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
240
59
28
Çöp Site Baba Slot Yasak diyor Denemeyle 1.85 oran 3 maç nedir Sporda Müneccim miyim Ben. 1.5 olsa neyse..

ihsanemir61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
517
168
43
arkadaşlar birşey soracağım payfixe yeni kimlik kartı ile doğrulama yapmayınca işlem yapılmıyor mu para gelmiyor mu ?