Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betloove 50 TL Denenen Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

barant212

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
217
24
28
çevrim tamam 50 yatırım istiyor borç atabilcek varmı 30 dkya geri atarım

1641761540585.png

Discover

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
995
772
93
Beyler yatırım filen yapmayın dolandirici adminler dikkat

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,239
4,089
113
Siteye giremiyorum

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,377
8,668
113
Bu siteyi nereden buldunuz la boşuna üye olduk bilgileri verdik adamlara kim oldukları belli değil 😅

Kdr444

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,346
569
113
Arkadaşlar bir çoğunuz ne boş yaptınız ya. Allah aşkın biri ödemez diyo diğeri kupon gelmedi diyo diğeri dolandırıcı diyo. Şimdi kuponu gelmeyen arkadaş anlatım sonuçlanması geç sürdü Onur’da daha yeni site idare et bu dolandırıcı diyen arkadaşlarım beye dayanarak boş boş konuşuyorlar deneme bonusunun yatırım şartı yok zaten ister al ister alma burada gelip sırf boş boş konuşmak için konuşma dolandırıcı olduğunu düşünüyorsan üye olma oynama abi ne burada boş yapıyorsun

Kdr444

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,346
569
113
Bu siteyi nereden buldunuz la boşuna üye olduk bilgileri verdik adamlara kim oldukları belli değil 😅
Dost valla bana whatsaptan yazdılar bende paylaşmak istedim alt yapı bahigo ile aynıydı bide yatırımsız olunca belki biri nasiplenir diye paylaşdım ama boş adamlar hemen boş muhabbete gönderdiler

Discover

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
995
772
93
Nerden anladın dolandırıcı olduğunu ayrıca yatırım şartı yok aydınlat biraz bizi
Başkan para çekim işlemi yok birde kazancını hesaba yansıtmıştı 2 3 kişinin açtığı site 50 50 toplayacak yatiirmli 50 tl para çekim işlemide yok

gecesiyah

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,652
1,712
113
Siteye giremiyorum şuan biraz önce giriyordu şuan girmiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...