Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betmaradona 150 TL Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ortaköy

Ayrıcalıklı Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,465
880
113
Bu adamın paylaştığı sitelere üye olmayın bakın hangi siteyi paylaştıysa dolandırıcı merdiven altı admin engelle bu kişiyi 10 site hepsi insaları dolandırma amaçlı

Ortaköy

Ayrıcalıklı Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,465
880
113
Siktir git olum ya cebinde beş kuruş param yok bi şansında boşa gidince deliriyorsun. Sen git tedavi ol iyi değilsin bak. Bir gün kafana sıkarsın bu stresle
Ulan hala site paylaşıyorsun aşşagılık nerde dolandırıcı site insanları üye yaptırıyorsun admin engelle bu kişi yi

yusufbzkrt

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
160
39
28
instagram hesabı açar gibi site açıyorlar

ertunc88

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,586
2,601
113
yav kardeşim bu kadar takmayın da kimlik bilgileriniz 10 tl ye telegramda satılıyor :D girin eğlencesine alın roll yapın kazanırsanız çekim verin kazanmazsanız roll yapmış olursunuz he çekemezsiniz gelin diyin dolandırıcı :D

Ahmet2893

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
215
67
28
Yav yalan dolan kodugum sitesi ip cakismasi diyp hayatimda ilkkez gördüm 3 seferdir bglaniyorum 15:00 dan snra bglqnin diyo smdi gelms ip cakismasi eiyo gormedigim etmediğim dandik bı site ama avrat düz gittirrcekler harbiden sinirlerimi alt üst etti serefsizler

Kirveee

2 zara seksenlik olduk Ekrem abi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,257
2,190
113
Hikayeden bekliyoruz inanın okadar desteğe bağlanmamıştır

Cocacola

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
146
105
43
Şu çakalın açtığı konulardaki siteleri direk kara listeye alın aq
Bakın bende sizler gibi deneme bonusu denk gelince oynuyorum. Hiç biri babamın sitesi değil. Oynamak isteyen olursa diye paylaşım yapıyorum ve zaten yatırım şartı olan siteler paylaşmıyorum. Siz site hakkında ne biliyorsanız bende o kadar biliyorum . Çekim yapsanız şöyle kazandım çektim derler kaybedince çakal oluyorum. Kayıt olmayın o zaman benim paylaştıklarıma. Hatta canlıya bile bağlanmayın silah mı doğrultuyorum üye olun diye. Ama ben bir kaç tane gereksiz insanlar için binlerce kişinin şansını denemesinden vazgeçmeyeceğim. Ve sende dahil böyle hakaretler edenleri yok say yapacağım

Serhat2929

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
318
72
28
Soru sordum direk Canlı destek engeli bastı uzak durun

Ortaköy

Ayrıcalıklı Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,465
880
113
Bakın bende sizler gibi deneme bonusu denk gelince oynuyorum. Hiç biri babamın sitesi değil. Oynamak isteyen olursa diye paylaşım yapıyorum ve zaten yatırım şartı olan siteler paylaşmıyorum. Siz site hakkında ne biliyorsanız bende o kadar biliyorum . Çekim yapsanız şöyle kazandım çektim derler kaybedince çakal oluyorum. Kayıt olmayın o zaman benim paylaştıklarıma. Hatta canlıya bile bağlanmayın silah mı doğrultuyorum üye olun diye. Ama ben bir kaç tane gereksiz insanlar için binlerce kişinin şansını denemesinden vazgeçmeyeceğim. Ve sende dahil böyle hakaretler edenleri yok say yapacağım
Paylaşma kardeşim milleti buralara üye yapıp paramı alıyorsun He nerde merdiven altı açılmış site paylaşıp milletin sinirleriyle oynuyorsun kaşar admin engelle bunu bunun yaptığı bir degil paylaştığı hepsi insanların canını yakmak için utanmadan hala paylaşacağım diyor arkadaşlar bu kişinin paylaştığı sitelere sakın üye olup bilgilendinizi vermeyin sakın

Cocacola

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
146
105
43
Paylaşma kardeşim milleti buralara üye yapıp paramı alıyorsun He nerde merdiven altı açılmış site paylaşıp milletin sinirleriyle oynuyorsun kaşar admin engelle bunu bunun yaptığı bir degil paylaştığı hepsi insanların canını yakmak için utanmadan hala paylaşacağım diyor arkadaşlar bu kişinin paylaştığı sitelere sakın üye olup bilgilendinizi vermeyin sakın
Fuck

beteçakar

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1
0
1
Arkadaşlar site dolandırıcı kimse üye falan olmasın 4500 bakiyemin 500 ünü çevrim şartlarına göre vermeleri gerekiyordu bakiyeyi silip para çekme işlemini de reddetmişler!!! Screenshot_20230825_172000_com.android.chrome.jpg

mami3545

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
175
20
18
Maradona yanlış yapıyorsun aşağı iniyor tekrar 120 ye çıkıyor sıra

Ravaladana

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
132
34
28
bakiyeyi 7500 tl yaptım. 500 tl çekim talebi verdim. Talebi reddedip bakiyeyi sildirler. Canlıya yazdım bekliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...