Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betmaradona 75 TL Deneme Bonusu Yatırım Şartsız

emregok48

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
452
533
93
günaydınnn

Samedinho

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
171
39
28
Betropol dolandiricidir yatırım yapmayın

Fugi34

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
93
55
18
ödeme geldi. paylaşan arkadaşa teşekkürler.
ben 3kez talep verdim. hepsi reddedildi. spor çevrimşartı 7 diyor fazlasıyla yaptım. kasa çekilebilir duruma geldi. ne payfix ne havale para göndermemek için kural değişmiş kasayı 1000tl yapmam lazımmış. arkadaşlar şimdiden söylüyorum. umut bağlayıp üye olmayın. kendilerini belli ediyorlar bunlardan bir cacık olmaz.

Fugi34

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
93
55
18
şimdiden söylüyorum. bunlar para filan göndermezler. 3kez farklı metotlarda talep verdim. hepsi ret oldu. spor alanında kasayı katladım neredeyse 7kat çevrimşartını tamamladım. bakiye çekilebilir duruma geldi. beyfendiler dediği kural değişikliği olmuş kasayı 1bintl daha yapmam lazımmış. yersen.. kardeşlerime duyurulur kendilerini belli ediyorlar bunlardan bi cacık olmaz

Fugi34

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
93
55
18
ödeme geldi. paylaşan arkadaşa teşekkürler.
kendi adamlarından olduğun paranın hemen gelmesinden belli:) telegramdan üye kasıyorlar. üyelikleri olan arkadaşlar silin. telegram grubundan çıkın. yeni üye olacak arkadaşlar boşuna üye olmasın. benden kardeşlerime öneridir.

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
kendi adamlarından olduğun paranın hemen gelmesinden belli:) telegramdan üye kasıyorlar. üyelikleri olan arkadaşlar silin. telegram grubundan çıkın. yeni üye olacak arkadaşlar boşuna üye olmasın. benden kardeşlerime öneridir.
adam foruma 2022 de üye olmuş nasıl sitenin adamı olacak bu site varmıydı 2022 de

Fugi34

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
93
55
18
adam foruma 2022 de üye olmuş nasıl sitenin adamı olacak bu site varmıydı 2022 de
sende nasıl bir beyin var arkadaş. foruma isterse 2000yılında üye olsun. sitede bugün kurulmuş olsun onların adamlarından biri olamazmı. bu tip insanlar her yerde forumda cirit atar keklik avlar. 2 gün sonra 2 liseliyle site kurar.

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
sende nasıl bir beyin var arkadaş. foruma isterse 2000yılında üye olsun. sitede bugün kurulmuş olsun onların adamlarından biri olamazmı. bu tip insanlar her yerde forumda cirit atar keklik avlar. 2 gün sonra 2 liseliyle site kurar.
liselinin simit alacak parası yok esas sende beyin yok o siteleri kurmak kaç para haberin varmı senin

ahmetnsnc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
284
80
28
Kral etrafa havlamadan önce kuralları düzgün oku. Çevrim sonrası 1k bakiye üstüne çık diyor site sana. Girdim egt de iki üç tokatlamayla yaptım. Site adamı konusuna gelirsek emin ol site adamı olmayı isterdim ama değilim. Sonuçta bu 200 den fazlasını kazandırırdı.

ahmetnsnc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
284
80
28
Ek olarak, bu siteyi 2-3 ay önce de görmüştüm dolandırıcı olduğunu ben de düşünüyorum. Ödeme gelince de şaşırdım. Yüksek yatırım yaparsanız yüksek ihtimalle başınızı taşlara vurursunuz.

TayfunCona

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
596
267
63
Withdraw status allowed ? Ödendi demek mi bakiye düzenlenmedide bu yazı yazdı