Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betmarino - 20₺

korhankaya48

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,997
1,058
113
Ya beyler canlinyardima nasil ulascaz arada aciom ama ne mesaj birak butonu nede canlinyardima ulasamiyom

benj

Üye
Yeni Üye
39
5
8
Fake hesaplarla deneme bonusu kasarsanız cekimi ben hallederim yarısını cebinize cash gonderebilirim. Dm atın

bokinem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
497
53
28
Ulaş 01:28
Değerli üyemiz ÇEVRİM ŞARTSIZ 20TL FREEBET kampanyamız 01.12.2018 00:00 'da sona ermiştir. 500TL Hoşgeldin Bonusumuzdan veya %15 Cevrim Şartsız Bonuslarımızdan yararlanabilirsiniz. İlginiz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.
Bokinem 01:29
merhaba

14.30 da freebet için talep vermiştim 11 saat oldu hala yok

bazı arkadaşlarıma 3 dk de eklenmiş

?
Ulaş 01:32
Değerli üyemiz ÇEVRİM ŞARTSIZ 20TL FREEBET kampanyamız 01.12.2018 00:00 'da sona ermiştir. Yatırım yapıp çevrimsiz yatırım bonuslarımızdan faydalanabilirsiniz. İlginiz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.
Bokinem 01:33
anlamadınız galiba

dün canlı yardıma sorup üye oldum

ve olur olmaz talep ettim

30 dk içinde yüklenir dendi
Bokinem 01:33
daha sonra gecikme olur dendi gün içinde yüklenecektir dendi

yüklenmedi

ilgilenecek misiniz

konuşma geçmişime bakabilirsiniz isterseniz
Okundu
Ulaş 01:36
maalesef bonus süresi bitmştir

ve

herhangi bir aktarım yapılamamaktadır
Bokinem 01:37
sms gelir gelmez üye oldum ve benden sonra üyelik gerçekleştirenlere aktarım yapıldı bana yapılmadı eğer sitenize böyle bir sistemi layık görüyorsanız siz bilirsiniz

başkanı olduğum forumda da bu konuşmayı paylaşacağım bilginize
Gönderildi

kaykay61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
912
203
43
1-30 dakka arası yüklenecek dediler 10 saatir yüklemedi şerefsizler şimdide bitti diyorlar

Aylmz2302

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
698
145
43
EVET ARKADAŞLAR SITE KENDISINI BELLİ ETTİ
ORHUN ISMINDE BIRİ 1-30 DK. İCİNDE YÜKLENECEK DEDI TAM 5 KEZ HER SAST BASI BAGLANDIM FAKAT EKLENMEDI ŞIMDİ DE
PELİN DIYE BIRİSI KAMPANYA BITTİ DEYİP GÖRÜŞMEDEN ATIYOR

kaykay61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
912
203
43
https://www.betmarino2.com'a Sabah saatlerinde üye oldu 20 dakka sıra bekledikten sonra canlı desteğe bağlandım ve bonusun 1-30 dakka içinde yükleneceğini söylediler peki dedim çıktım 3 saat sonra baktıgımda hala yüklenmemişdi tekrar bağlandım halledicez dediler yoğunluk dediler şimdide diyorlar bitmiştir canlı desteğe diyorum kardeşim ben bu zamanda istedim bitmiştir diyor auto cevaplar veriyor bu adamlar para bile yatırmama ihtimali var. yatırım yapmayin

kaykay61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
912
203
43
Hayır diyorki vermiyoruz inatlan vermiyoruz diyor zaman geçti diyorlar ulan yazdığımı okumuyor bile hesabın ne zaman açıldıgına baksa zaten anlıcakki mesaj bile attim bunların canlı desteğine zamanında

Aylmz2302

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
698
145
43
AN ITİBARI ILE CANLI DESTEGE DE ULAŞAMIYORUM ARTIK ENGELLEDI GALIBA AKLI OLAN BU SITEYE YATIRIM YAPMASIN BONUS ALAN VARSA YAPABILIRSE CEKIMINI YAPSIN DEGERLENDIRSIN AMA YATIRIM YAPMASIN DERİM YINE DE HERKES KENDISI BILİR SITE NE OLDUGUNU EN BAŞINDA GOSTERDI BENİM ŞAHSİ DÜŞÜNCEMDIR SAYGILAR HERKESE

Aylmz2302

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
698
145
43
SAAT 15:00 TEN BERI 4-5 KEZ BAGLANIP ISRARLA SOYLEDIM 1-30 DK. ICINDE YUKLENECEK DEDI 10 SAST OLDU ŞIMDİ DE BONUS BITTİ DIYOR GORÜŞMEDEN ATIYOR KI CANLI DESTEKTE GITTİ BONUSY CEVIRİP ÇEKIM YAPAN VARSA GUZEL FAKAT YATIRIM YAPILACAK BIR SITE DEĞIL

kaykay61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
912
203
43

ben ne diyorum o ne diyor 5 saatir bi bonus yüklemediler şimdide bitti die otomatik yazıyorlar ŞEREFSİZLER.

Excalibur80

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
581
177
43
Ben 200 yaptım çift sıfırla saat 9 arası çekim yapilmiyomus yarın sabah deneyecem vereceklermi hepsini de ekran resmi aldım verm zlerse yatırım yaptirmam :)

DeliReis801

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
163
31
28
Beyler ben cekim yaptim da yukardaki yorumlari okuyunca sans almisim bonusu valla. Site guvenilmez bosverin

Ekli dosyalar