Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betmarino - 20₺

Xxmannn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,153
2,210
113
Betmarino2 oldu da bu bonus niye yüklenmedi

Sword08

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
1,845
113
Bu site daha yeni degilmi Arkadaslar bilgileri giriyorum yinelenen bilgi diyor kabul etmiyor bir de normal giris yapmak istedigim de kilitli musteri diyor ilk defa boyle bir durum ile karsilasiyorum muhtemelen eskiden uye oldugumuz ve sonradan isim degistiren bir site

Chaseur

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
485
81
28
2 saat oldu hala yuklenmedi yarim saatte yuklencek diodu

Lotways

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
143
222
43
Bu site ya hepimizi sutlayacak yada kazanmamiz halinde odeme yapilmayacak

surgun57

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,057
2,218
113
Ahmet kardrş başlıkta betnano yazıyor
Bu site daha yeni degilmi Arkadaslar bilgileri giriyorum yinelenen bilgi diyor kabul etmiyor bir de normal giris yapmak istedigim de kilitli musteri diyor ilk defa boyle bir durum ile karsilasiyorum muhtemelen eskiden uye oldugumuz ve sonradan isim degistiren bir site
Admin yokmu su baslık değişse artık

jjason

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
797
94
28
ula ben daha önce üye olmadım ama bilgilerin hepsi kayıtlıdır diyo :) hangi sahtekar sitenin devamı acaba

jjason

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
797
94
28
şimdi de canlı destek tc mi aldı ilerleyen zamanda üyelik açmamı söyledi kesin önceki siteden hesabımı kapatıcaklar.
o kadar çok siteye üye oldum ki hangi sitenin devamı bilmiyom valla hepsi birbirine benziyo :)

Jeolog2892

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
191
4
18
Bende de ayni sorun var. Boyle bir siteye uye olmadim bile. Ama ne hikmetse musteri kilitli diyor

rmzn96

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
156
33
28
Beyler bu site pinabet isim değiştirmiş şifremi unuttum yapın pinabet burdan mail geliyor oradan biliyorum zaman gecirmelik bir bonus bir kaç kişiye göstermelik ödeme yapar en fazla o yatırım yapmayı düşünmeyin bile benim fikrim