Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betmino 20 TL Freebet veya 20 Freespin (Yatırım Şartsız)

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
Firisipim cevrim şartı ne

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
75 kuruş çıktı boşverin

inflame

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
898
617
93
Hacı sen müfettiş gibisin dikkatimi çekiyosun uzun zamandır da pek olumlu yorumun yok gibi hayırdır admin misin sen?
anlamadım uzun zamandır dikkatimi çekiyorsun derken? beni mi takip ediyorsun? olumsuz bir şey gördüm ki admine bildiriyorum. bunu herkesin yapması gerekli. bundan mı rahatsız oldun? Admin değilim ama admin olsaydım bunu yazamazdın zaten. 10 bin tane mesajın var diye forumun tapusunu almadın ya değil mi? hayırdır sana benim demem lazım. Yavaş gel @Shellac arkadaşıda bir uyar istersen sana zahmet

Doncaster

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,140
10,012
113
anlamadım uzun zamandır dikkatimi çekiyorsun derken? beni mi takip ediyorsun? olumsuz bir şey gördüm ki admine bildiriyorum. bunu herkesin yapması gerekli. bundan mı rahatsız oldun? Admin değilim ama admin olsaydım bunu yazamazdın zaten. 10 bin tane mesajın var diye forumun tapusunu almadın ya değil mi? hayırdır sana benim demem lazım. Yavaş gel @Shellac arkadaşıda bir uyar istersen sana zahmet
Sen rahatsız birisin sadece bunu bil. Millet şikayet açar haketmişsin, yatırmasaydın gibi saçma sapan laflar yazarsın sanki seni etiketleyip de açtı konuyu herşeye salça olup çok bilmişlik taslayacağına önce biraz insan olmayı sonra da insanlarla konuşmayı öğren sonra zaten çoğu şey yoluna girer hadi eyvallah.

inflame

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
898
617
93
Sen rahatsız birisin sadece bunu bil. Millet şikayet açar haketmişsin, yatırmasaydın gibi saçma sapan laflar yazarsın sanki seni etiketleyip de açtı konuyu herşeye salça olup çok bilmişlik taslayacağına önce biraz insan olmayı sonra da insanlarla konuşmayı öğren sonra zaten çoğu şey yoluna girer hadi eyvallah.
Valla yarası olan belli oluyor önce sen bana dik dik yazdın dikkat et burda insan olmaya çalışacak birisi sensin. Saçma salak sitelere yatırım yapıpta sonra parasını alamayanlara evet aynen onu söylüyorum bu mu zoruna gitti? Eğer zoruna gittiyse çok iyi olmuş. Burası bir forum burada hakaretim küfürüm olmadıkça istediğim gibi eleştirebilirim. Tüm gün forumda herkesin yaptığı gibi. Unutma sen admin değilsin burda beni uyaracaksa eğer adminler modlar uyarır . Ki uyarılacak bir şeyde yaptığımı sanmıyorum. Sen bence kendinden sorumlu ol . Forumda olumsuz bir şeyi mi gördüysen adminlere raporlarsın böyle cıyaklamana gerek yok :)

Doncaster

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,140
10,012
113
Valla yarası olan belli oluyor önce sen bana dik dik yazdın dikkat et burda insan olmaya çalışacak birisi sensin. Saçma salak sitelere yatırım yapıpta sonra parasını alamayanlara evet aynen onu söylüyorum bu mu zoruna gitti? Eğer zoruna gittiyse çok iyi olmuş. Burası bir forum burada hakaretim küfürüm olmadıkça istediğim gibi eleştirebilirim. Tüm gün forumda herkesin yaptığı gibi. Unutma sen admin değilsin burda beni uyaracaksa eğer adminler modlar uyarır . Ki uyarılacak bir şeyde yaptığımı sanmıyorum. Sen bence kendinden sorumlu ol . Forumda olumsuz bir şeyi mi gördüysen adminlere raporlarsın böyle cıyaklamana gerek yok :)
Ben ciyaklamadım ciyaklattım.

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,031
43,607
113
Forumda her gün yapıldığı gibi derken? Ben senin bu zıt konuşmalarından ve itici tavırlarından hariç forumda uzun zamandır ne bı tartışma ne bı eleştiri ne bir iğneleyici konuşma ne de bir başka bir şey görmedim. Kimse kimseyi elestirmiyor herkes iç içe roll yapıyor eğleniyor dalgasına bakıyor sen sürekli iğneleme ve negatif olma peşindesin. Değişik birisin hani ilkokulda ön sıralarda oturup herkesi öğretmene şikayet eden tipler vardır ya he işte onlar gibisin dostum :)

Lalaland

Yeni üye
Yeni Üye
2
0
1
Odemiyolar
100 TL için kimlik+selfie istiyorlar dı.

Gece selfie+kimlik isteyen destek öğlen istemedi aq.
Deneme bonusunu çevirip çektim 100 tl

Son düzenleme:

ozgurx21

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2
0
1
Odemiyolar
100 TL için kimlik+selfie istiyorlar dı.

Gece selfie+kimlik isteyen destek öğlen istemedi aq.
Deneme bonusunu çevirip çektim 100 tl
Arkadaşlar kimlik selfie isteyen sitelere sakın göndermeyin kendini paralayan betmarinoya yollamadan banka havalesiyle çekim verdik ya sakın o selfiyle neler yapılabiliyor sizin belki bilginiz olmaya bilir veya bilginiz vardır ama o kadar tecrübeli değilsizniz dir