Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Betmoon

starworld

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
267
74
28
listeyi bilmiyorumda twitterda betmoon yavşakları twit hesaplarını korumaya almışlar haklı olsalar almazlardı

AHMET4102

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,011
2,958
113
sen niye bu kadar savunuyosan o tclerle napacaklarno solim .ustune mobil hat acarlar faturaya ek telefon alirlar.ve bilmedgmz bi cok sey.Korkuyosan oynama .ben sadece dogruyu yaziyorm.sitenn adami deglsen bukadar cok savunma siteleri .bi gun limitlenrsn yada risk birimi falan der paran kalr kotu olur babann oglu degil bu site .bana laf yapacagina tedbir al kral :)
RAGNA VEREYIM SANA TC NO DOGUM TARIHI BANA BI GIDIP HAT ALIRMISIN BIDE IPHONE TELEFON AL EN PAHALISINDN RICA ETSEM OLUR MU :) BI TANEDE KENDINE AL BENDEN

SonholiganTexas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,690
425
83
Valla site adresindeki yorumlara baktım da olay ciddi gibi ben hesabımı kapattırdım uğraşamam bunlarla zaten betmoon geri yaptı gibi

AHMET4102

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,011
2,958
113
Valla site adresindeki yorumlara baktım da olay ciddi gibi ben hesabımı kapattırdım uğraşamam bunlarla zaten betmoon geri yaptı gibi
HESABI KAPATINCA BILGILERIN SILINIYOR MU SANIYORSUN GIR TEKAR SOYLE HESABIMI AKTIF ETTIRMEK ISTIYORUM DE 2 SANIYEDE AKTIF ETSINLER GERI YANI BILGILER SILINMIYOR UYELIGI KAPATTIRMAN BOŞ

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Ya forumca bizler bise yapamiyor muyuz aq bu da bizlere ders olsun bonus monus icin giripte daha uye olmaya gerek yok yeni sitelere fln elli bin tane yerde uyeligimiz var bi gun bi yerde patlicaz da bakalim nerde

SonholiganTexas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,690
425
83
HESABI KAPATINCA BILGILERIN SILINIYOR MU SANIYORSUN GIR TEKAR SOYLE HESABIMI AKTIF ETTIRMEK ISTIYORUM DE 2 SANIYEDE AKTIF ETSINLER GERI YANI BILGILER SILINMIYOR UYELIGI KAPATTIRMAN BOŞ
Ee ne yapıcaz adamlar para hesaba yatmazsa tcye kadar herseyi yayınlıyacağız diyorlar

Poyrazking

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
275
23
18
Betmoon kapanır yeni isimle tekrar açarlar bonusları dağıtırlar isim yaparlar

Poyrazking

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
275
23
18
Tc isim bilmekle birşey olmaz İmzasız hiçbirşey geçerli değil

yilmaz1111

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
355
366
63
sayac koymuşlar sayac dolduktan snra yatırım yapıp oynamaya devam edenleri paylaşacağız diyor 2017 yazında üye olup hic yatırım yapmadım listede adım yok bir de millete bu site fetöye finansman başka siteden oynayın diye emniyet ağzıyla mesaj atmışlar buradan bir şey cıkmaz zaten bir siteye üye olunca onlarca siteden mesaj geliyor bilgilerimiz zaten ortalıkta

reAper192

Don't Fear the Reaper
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,647
3,673
113
Ya forumca bizler bise yapamiyor muyuz aq bu da bizlere ders olsun bonus monus icin giripte daha uye olmaya gerek yok yeni sitelere fln elli bin tane yerde uyeligimiz var bi gun bi yerde patlicaz da bakalim nerde
3-5 siteye de üye olsan bilgilerin en az 25-30 siteye daha gidiyor zaten. Bir hacklenme mevzusu varsa üye olmadığın siteden de alabilirler bilgilerini. Emin değilim ama bunlar sadece üye bilgilerini alabilmiş belli ki.

reAper192

Don't Fear the Reaper
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,647
3,673
113
Bu arada listede günlük hayatta fazla karşılaşmadığımız isimlerden fazlaca var. Sahte isimlerle liste şişirilmiş olabilir mi acaba?

Edit: Bu arada birkaç gün önce bakmıştım şu an liste değişmiştir belki.

yilmaz1111

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
355
366
63
Bu arada listede günlük hayatta fazla karşılaşmadığımız isimlerden fazlaca var. Sahte isimlerle liste şişirilmiş olabilir mi acaba?

Edit: Bu arada birkaç gün önce bakmıştım şu an liste değişmiştir belki.
şu an liste yok ilk listenin domain i betmoon ele geçirdi destek ile görüştüm destek üyelerimizin kişisel bilgilerini sildik dedi uzun zamandır hesabım kapalı girip kontrol etmedim

fero1984

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
148
16
18
Papara alt limiti yatirim yapabilecek site varmi arkadaslar

yilmaz1111

Tanınmış üye
Aktif Üye