Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betnis 100 FreeSpin Deneme Bonusu

cenk46

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
328
111
43
Betnisten deneme bonusu aldım bakiyemi 1000 TL yaptım çekim talebinde bulundum ip çakışması dedi ve iptal etti bakiyeyi sildi

alenx07

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
38
10
8
İp çakışması var ise baştan bonusu vermezdi bu nasıl bir işletme banada kafadan istedigimde ip dedi çevrede başkaları da kullanıyorsa sitenizi az reklam yapın herkesi oyunlara taktılar ceremesini yine biz çekiyoruz.
Betnisten deneme bonusu aldım bakiyemi 1000 TL yaptım çekim talebinde bulundum ip çakışması dedi ve iptal etti bakiyeyi sildi

ofli61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
282
99
28
Asl paranız kalmaz çok çekimim var burada 30 40 k falan sürekli cekiyorum

Can81

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
103
33
28
Betnis öder dosdum kafanız rahat yatırım yapın nadir sıkıntı cekceniz sitelerden reklam olsun isterse ben 1 senedir ordayım daha canlı desdege baglanipda şu sıkıntıyı yaşadım demedim Bonus talep var çekim payfix hayır payfix çek yapiyorum hep sıfır sikinti

ofli61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
282
99
28
Betnis öder dosdum kafanız rahat yatırım yapın nadir sıkıntı cekceniz sitelerden reklam olsun isterse ben 1 senedir ordayım daha canlı desdege baglanipda şu sıkıntıyı yaşadım demedim Bonus talep var çekim payfix hayır payfix çek yapiyorum hep sıfır sikinti
Bende uzun süredir oynuyorum bayağada bir kardayım bu sitede 5 10 k çekimler 5 dk da 50 k çekerken max 1 saat sürmüyor bile

itja72

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
229
119
43
Bende uzun süredir oynuyorum bayağada bir kardayım bu sitede 5 10 k çekimler 5 dk da 50 k çekerken max 1 saat sürmüyor bile
He yavrum he bakiyeyi 1k yaptık 250 verdik çekim ip diyip sildi aq modemini eve 2 gün önce bağlattım

ofli61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
282
99
28
He yavrum he bakiyeyi 1k yaptık 250 verdik çekim ip diyip sildi aq modemini eve 2 gün önce bağlattım
Kardeşim bu Ip hatasına sebep olabilecek şeyleri ilk önce tam olarak bir öğren ondan sonra yorum yap bende normal bir oyuncuyum ben bu sitede full kardayım çekimlerimde 5 10 dk içerisinde yatırılıyor herhangi bir problem çekmedim