Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betnoel 25 Sweet Bonanza & The Dog House Freespin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

itja72

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
229
119
43
Konuşabildiniz mi destekteki cenkle
20 dk önce bunu
Çekim talebiniz tarafımıza ulaşmıştır, Finans birimimiz tarafından kontrol edilmektedir. Mümkün olan en kısa süre içerisinde sonuçlandırılacaktır, Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Dedi

mehmetgdrx

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
113
24
18
20 dk önce bunu
Çekim talebiniz tarafımıza ulaşmıştır, Finans birimimiz tarafından kontrol edilmektedir. Mümkün olan en kısa süre içerisinde sonuçlandırılacaktır, Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Dedi
Papara ile verin çekiminizi payfix de güncelleme var dedi

mehmetgdrx

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
113
24
18
Havale verdim artık yollasınlar papara yok bende
Çok riskli işler yapıyorsun kanka havale yapacağın en son işlem olsun mutlaka papara veya payfixte hesap oluştur olur da bir gün banka da işin oldu mu sorguya çekilirsin ben marsdan 17 bin havale çektim marsın kendisi arayıp havale yapmamanız tavsiyemiz oldu demişti

itja72

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
229
119
43
Çok riskli işler yapıyorsun kanka havale yapacağın en son işlem olsun mutlaka papara veya payfixte hesap oluştur olur da bir gün banka da işin oldu mu sorguya çekilirsin ben marsdan 17 bin havale çektim marsın kendisi arayıp havale yapmamanız tavsiyemiz oldu demişti
Çeksin sorguya yazışımcıyım derim adamlar parasını atıyor hangi hesaptan attığını kontrol edemem derim. 30 40k olsa neyse 400 500 tl için beni sorguya cekemez

itja72

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
229
119
43
Çeksin sorguya yazışımcıyım derim adamlar parasını atıyor hangi hesaptan attığını kontrol edemem derim. 30 40k olsa neyse 400 500 tl için beni sorguya cekemez
Zatem 40 dk oldu işleme bile almadılar ödemezler herhalde günü birlik site

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...