Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betonevip 50 TL Deneme Bonusu

bakasetas34

SENSİNN
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
544
481
63
Sen hayirdir acemi cagkin yalan soyleme burda seni yerler ayik ol tamam
Kime neye yalan söyleyecgim herşeyi kanıtlı ispatlı bir şekilde attım kazandığım pragmatik video kaydınıda işlem geçmişi ekran görüntüsünü de paylaştım söylediğin şey ayıp yalan söylüyorsunuz diye yanlış ithamda bulunuyorsun

Aslan344

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,166
447
83
Kime neye yalan söyleyecgim herşeyi kanıtlı ispatlı bir şekilde attım kazandığım pragmatik video kaydınıda işlem geçmişi ekran görüntüsünü de paylaştım söylediğin şey ayıp yalan söylüyorsunuz diye yanlış ithamda bulunuyorsun
Tamam dost boş ver

Aslan344

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,166
447
83
Üyelik açıp mail adresinize giden mailden hesabınızı dogrulamalisiniz (spam kutunuzu kontrol ediniz) Üyelik onayı yapildiktan sonra gece 01.00 03.00 arası sistem otomatik olarak pragmatic free spinlerinizi ekleyecektir. Canlı desteğe bağlanmasına gerek yoktur. Freespin kazancınızı minimum ve maximum 1000 tl yaptıktan sonra manuel seçeneklerimiz ile çekim yapabilirsiniz 200 tl gercek bakiye olarak ödeme sonuclandirilicaktir
Jeton değeri 1 tl

Bizi varya gece gece tribe soktular helal olsun siteye

LeylekBaba35

Kaf-sin-kaf
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,433
449
83
Banada eklenmemis destek şimdide 24 saat bekle eklenmexse mail at diyor [email protected] ama 24 geçmeyip mail atılırsa bonus eklenmiyormus yarın mail atalım bari 🙂

Derinuyku27

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
98
4
8
Maille doğrulama yaptım fakat hala bana eklenmemiş bonuslarda gözükmüyor direk oyunami eklemiştir

Raadszz

Üye
Yeni Üye
15
6
3
çevrim tamalanmadı dıyolar ama yeemin ettim bu parayı buradan çekıcem seyredin yarım saate cekım formumu paylasırım:cool:

adaş

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,332
1,347
113
2EFC6E83-017B-4F52-B4ED-1D59CBAE6593.jpegArkadaslar mail geldi nextbet 50 tl bonus veriyor kaçırmayın derim nextbet1.com