Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betonevip 50 TL Deneme Bonusu

adilreis

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
72
63
18
Üyelik açıp mail adresinize giden mailden hesabınızı dogrulamalisiniz (spam kutunuzu kontrol ediniz) Üyelik onayı yapildiktan sonra gece 01.00 03.00 arası sistem otomatik olarak pragmatic free spinlerinizi ekleyecektir. Canlı desteğe bağlanmasına gerek yoktur. Freespin kazancınızı minimum ve maximum 1000 tl yaptıktan sonra manuel seçeneklerimiz ile çekim yapabilirsiniz 200 tl gercek bakiye olarak ödeme sonuclandirilicaktir
Jeton değeri 1 tl

Reis linke sahte mi girmiyo

Kuzey20

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
39
14
8
Siteye yatırım yapmayim tokatcilar bonus almadan yatrim yaptim 1000 tl parayı ödememek için çekim işlemini iptal edip kisitladilar.
Beni aradı betonvip müş.temsilcisi davet bonusu teklif etti ama üye olmadım.Whatsapp tan yazdılar istersen numarayı özelden vereyim müşteri temsilci numarasını belki bir ise yarar görüşürsün . Sağlam siteyiz lisanslı siteyiz bonusumuz bol diyordu .Iyiki dediği gibi sağlammış 1000 tl yi odeyemiyor sağlam olmasa ne olurdu ???🤔

Yildiraygs87

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,994
1,993
113
Üyelik açıp mail adresinize giden mailden hesabınızı dogrulamalisiniz (spam kutunuzu kontrol ediniz) Üyelik onayı yapildiktan sonra gece 01.00 03.00 arası sistem otomatik olarak pragmatic free spinlerinizi ekleyecektir. Canlı desteğe bağlanmasına gerek yoktur. Freespin kazancınızı minimum ve maximum 1000 tl yaptıktan sonra manuel seçeneklerimiz ile çekim yapabilirsiniz 200 tl gercek bakiye olarak ödeme sonuclandirilicaktir
Jeton değeri 1 tl

Arkadaşlar u site 3 ay önce 20 bin lirama çöktü bayağı da yatırım yapmıştım çekim verdim engellediler beni alcak varsa parayı yarı yarıya yapalım

anselmo

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7
0
1
Jeton değeri 1 tl

Gokhard

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
258
76
28
Beni dolandıran site.. Yatırım yapmayın rica ediyorum..