Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu BetOnRed # Linkten üye olan herkese Gates of Olympus'ta 100 Freespin

Pershing

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
936
509
93
Betonred sanırım güvenli değil iyi ki yatırım yapmadım

Aslan344

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,166
447
83
Ekli dosyayı görüntüle 404585

Forum Linkinden giriş yapıp kayıt sırasında BHSDEDE100 kodunu giren yeni üyelere Gates of Olympus'ta 100 Spin alabilir.
Maximum kazanç 200 TL, maximum çekim sınırı yok. Kazanç olması durumunda kazanç kilitlenir, oyuncunun minimum 100 TL yatırması ve kazancın 1 katını çevirmesi gerekir.
Çevrim tamamlandığı zaman çekim yapabilir.

Kayıt Sırasında Yazmanız Gereken Kod : BHSDEDE100

Betonred Forum Linki :
Çekim vermiyor Beyler

callyx

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
185
78
28
200 bonus alındı 100 yatirildi cevrim yapildi 280 talep verildi gelisme olursa editlerim

Darly

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
802
286
63
Ben 150 yaptım ama yatırım yapmıca güven vermiyor

LordZİLKAN

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5
3
3
Ekli dosyayı görüntüle 404585

Forum Linkinden giriş yapıp kayıt sırasında BHSDEDE100 kodunu giren yeni üyelere Gates of Olympus'ta 100 Spin alabilir.
Maximum kazanç 200 TL, maximum çekim sınırı yok. Kazanç olması durumunda kazanç kilitlenir, oyuncunun minimum 100 TL yatırması ve kazancın 1 katını çevirmesi gerekir.
Çevrim tamamlandığı zaman çekim yapabilir.

Kayıt Sırasında Yazmanız Gereken Kod : BHSDEDE100

Betonred Forum Linki :
Site'nin link çubuğu zaten güven vermiyor. Bence ne üye olun nede zamanınızı harcayın..

Yeler54

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
193
27
28
1 saat oldu çekim talebi kontrol ediliyor hala ödeme aşamasına bile geçmedi formu paylaşan kardeşim nasıl hallolur bu sorun

Aslan344

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,166
447
83
Boyle sacma sitelere forum nasil yonlendiriyor bizi anlamiyorum.Baskandan seçici olmasini rica ediyorum.bildigin dolandirici site bakiyeyi kilitleyip yuksek cevrim koyuyor yatirdiginda gidiyor.bu site bilerek yemlik freespin veriyor arada boyle
100 TL yi çöpe attım site engel attı

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
Site o kadar dandik gözüküyor ki spinleri aldin oynamaya üşendim

Yazlık

BJK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,639
6,687
113
La bu site hepsine bin basar ilk çekimimi 2 defa gönderdiler ne aradılar sordular bedava çark vardı hergün Fs değeri 20 bet den çeviriyordu sponsor olunca deyişti hep bedavadan çok para çektim burdan 🥲