Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu BetOnRed # Linkten üye olan herkese Gates of Olympus'ta 100 Freespin

Aslan344

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,166
447
83
La bu site hepsine bin basar ilk çekimimi 2 defa gönderdiler ne aradılar sordular bedava çark vardı hergün Fs değeri 20 bet den çeviriyordu sponsor olunca deyişti hep bedavadan çok para çektim burdan 🥲
Çözemedim dost dünde beni tokatladı 100tl

9aboubakar14

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
894
462
63
BEYLER BU SİTE ORJİNAL BETONRED BİLE DEĞİL

isimsiz5353

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
169
56
28
@Shellac @baskan ya reisler kurban olayım abuk subuk sitelerde anlaşma yapmayın. Biraz daha insanları düşünün bu sitenin her promosyonu para koparmak için hiç mi sizin gözünüzde buradaki üyelerin kıymeti yok ya . Gerçekten 100 liram gitti diğer arkadaşın da gitti anlamıyorum sizi .

semo73

Yeni üye
Yeni Üye
6
0
1
Ekli dosyayı görüntüle 404585

Forum Linkinden giriş yapıp kayıt sırasında BHSDEDE100 kodunu giren yeni üyelere Gates of Olympus'ta 100 Spin alabilir.
Maximum kazanç 200 TL, maximum çekim sınırı yok. Kazanç olması durumunda kazanç kilitlenir, oyuncunun minimum 100 TL yatırması ve kazancın 1 katını çevirmesi gerekir.
Çevrim tamamlandığı zaman çekim yapabilir.

Kayıt Sırasında Yazmanız Gereken Kod : BHSDEDE100

Betonred Forum Linki :
Ödeme yapmıyor arkadaşlar 4 gündür çekimim beklemede

semo73

Yeni üye
Yeni Üye
6
0
1
Ekli dosyayı görüntüle 404585

Forum Linkinden giriş yapıp kayıt sırasında BHSDEDE100 kodunu giren yeni üyelere Gates of Olympus'ta 100 Spin alabilir.
Maximum kazanç 200 TL, maximum çekim sınırı yok. Kazanç olması durumunda kazanç kilitlenir, oyuncunun minimum 100 TL yatırması ve kazancın 1 katını çevirmesi gerekir.
Çevrim tamamlandığı zaman çekim yapabilir.

Betonred Forum Linki :

semo73

Yeni üye
Yeni Üye
6
0
1
Arkadaşlar sakın inanmayın ödeme yapmıyor 4 gündür çekimim beklemede dolandırıcı

Fdox38

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
94
41
18
bu Sitenin Allah belasını versin başkan Eposta ve Telefon onaylamadığım dönemden aldığım Freespin vardı onu oynadım tüm şartları tamamladım çekim yaparken bakiyeyi sildiler ve eski üyesiniz dediler.

isimsiz5353

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
169
56
28
bu Sitenin Allah belasını versin başkan Eposta ve Telefon onaylamadığım dönemden aldığım Freespin vardı onu oynadım tüm şartları tamamladım çekim yaparken bakiyeyi sildiler ve eski üyesiniz dediler.
Umurlarında olsa zaten konuyu kitlerler anlaşmayı bozarlardı adamlara 100 lirama kondular diyorum takmıyorlar . Asla ve asla sponsorluk anlaşmalarındaki sitelere üye olmuyorum artık kazanmasınlar affiliate ile para mara