Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betox 20 Frebet & 20 Frespin Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BJKrussz

Tek 🔫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,728
3,518
113
Canlı yok ki :(

Morbekar22

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
70
24
8
Tekrar sesleniyorum çektim diyen arkadass bi gönder su cekimi millet gördün bak çevrimi tamamlayan arkadaslar var bi görelim

ysfchn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
667
339
63
3 katı çevrim demek ya tum bakiyeyi kaybetmek , yada zaten kendi paranla kazanmak demek

Bonusla gelen kazancın hiç bir anlsmi kalmıyor
Beyler aklınızı başınıza alın hepiniz tecrübe sahibi kumarbazlarsınız. Düşmeyin tongaya.

osmankozan

Vatan sevdalısı bir TÜRK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,628
497
83
Kesinlikle yatırım yapılacak bir site değil canlı destek sohbeti yüzüme kapattı ve şuan chat kapalı uyumaya gitmis çakallar

osmankozan

Vatan sevdalısı bir TÜRK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,628
497
83
Site vurguna çıkmış dolandiricidir uzak durun

ts1461

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
271
146
43
yaa saçmalamayın öncelikle yatirdiginiz paranın 3 katı çevrimi var diyen arkadaş ya yanlış anladı okuduğunu yada ortalığı karıştırmaya çalışıyor bu arada site vurguna çıkmış diyen arkadaşlarada saygılar sitenin lisansı var önce bi bakın. yıllardır aynı önyargı ile ne paraları batırıp üzüldünüz buyrun site lisansını ve kuralları bırakıyorum.
Screenshot_20210422-033418.png

ts1461

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
271
146
43
yaa saçmalamayın öncelikle yatirdiginiz paranın 3 katı çevrimi var diyen arkadaş ya yanlış anladı okuduğunu yada ortalığı karıştırmaya çalışıyor bu arada site vurguna çıkmış diyen arkadaşlarada saygılar sitenin lisansı var önce bi bakın. yıllardır aynı önyargı ile ne paraları batırıp üzüldünüz buyrun site lisansını ve kuralları bırakıyorum.
Ekli dosyayı görüntüle 141812
siteye girin en altta lisans var

talisca53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,176
2,903
113
Canlı destek nerde arkadaslar ben göremedim bide cekim yapan olursa kımseyi kandırmadan paylassın da en azından faydalanalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...