Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betpalms 50 TL Pragramatik Deneme Bonus

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ysfchn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
667
339
63
Ben açmaya çalışayım bakayım oradan takip et açtım mı oraya yazarsın
Açabilirsen aç başlığı başkan. Herkes görsün neyin ne olduğunu namussuzluk bunların yaptığı. 1000 liradan 150 lirayı dahi ödeyemiyorlar

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
@Shellac konu kilit dostum. Hem bonus bitmiş 18:45te dün akşam hemde bonusu alanlar zaten çekim yapamıyor

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
18,45 te biten en baştaki site
konu başlığı zaten o kardeşim. Betpalmsta bonus yok. Başka sitelerde bonus varsa o sitenin adı ile konu açın. Bu konuda beş sayfa mesaj var. Tek tek mesajları okuyacak değiliz. Betpalmsta bonus yok bu yüzden konu kilit @Shellac bu kadar basit

Refri

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,664
439
83
konu başlığı zaten o kardeşim. Betpalmsta bonus yok. Başka sitelerde bonus varsa o sitenin adı ile konu açın. Bu konuda beş sayfa mesaj var. Tek tek mesajları okuyacak değiliz. Betpalmsta bonus yok bu yüzden konu kilit @Shellac bu kadar basit
Anladık ama bu konunun admin tarafından kitlenmesi gerekiyor ve ayrıca sizin bu kadar despotca konuşmanız şart değil.Konuyu takipten çıkardım.Siz moderatör ya da yönetici değilsiniz nereye yazacağıma sizx karar veremezseiniz

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
Anladık ama bu konunun admin tarafından kitlenmesi gerekiyor ve ayrıca sizin bu kadar despotca konuşmanız şart değil.Konuyu takipten çıkardım.Siz moderatör ya da yönetici değilsiniz nereye yazacağıma sizx karar veremezseiniz
ne diyosun ya hasta mısın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...