Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betpapel - Deneme Bonusu

Mert34

Yeni üye
Yeni Üye
7
0
1
Site babamın oğlu değil 10 dan fazla sitede oynadım çok param kaldı bana göre çok para tabi ama verdiler be arkadaşım neden sallayım 1900 tl maaş alıyorum 200 tl çektim hızlı da geldi ister İnan ister inanma ama yalan söylemiyorum bilgine

Seedorf1907

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
620
89
28
seedorfla mert paslasiyo enayi ariyolar siteye
Ne enayi aricam kardes oynamak isteyen oynar ben bonusu aldim zevk yaptim para yatirirmidin desen yatirmazdim formun badindaki yaziyida oku site hakkinda bilgisi olan varsa yazsin dedik.kotu biseymi dedik.

Davut 1234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
137
19
18
Site babamın oğlu değil 10 dan fazla sitede oynadım çok param kaldı bana göre çok para tabi ama verdiler be arkadaşım neden sallayım 1900 tl maaş alıyorum 200 tl çektim hızlı da geldi ister İnan ister inanma ama yalan söylemiyorum bilgine
Doğru söylüyor bende 250 çektim SS atabilirim 13 dakikada yattı hesabıma

emre592

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
85
5
8
beyler valla 2 hafta olmustr cekim yaptm 20 dakikada geldi

bedof34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,589
720
113
Böyle saçma sapan bonusları koymayin 100 tl si olan direk yatırsın 3-4 oran li bir kombine yapsın yine her türlü karda olur...boyle bonusları alıp kendinize ihanet etmeyin..

Byreals

Üye
Yeni Üye
41
5
8
Adam siteye enayi ariyor yazmis ulan adamlar ugrasacak site acacak o kadar para harcayacak bi 100 lira icin mi milletin parasini yatirmayacak deneme bonusuyla sitenin guveni test edilmez bazi kuş beyinliler anlamaz tabiki neymis siteye enayi ariyorlarmış az akıllı düşünseler keşkede yazmasalar boyle

Fallenn

Üye
Yeni Üye
32
4
8
sitenin çevrim şartını yerine getirdim 100 tl cepbank yapabilecek varsa 250 çekince hemen 125 ini yollucam buraya yeni üye oldum yardımcı olabilecek varsa yazsın

Jahrezseit

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
158
37
28
Ben çok nadir site karalarım o sebeple iyi dinleyin :D Sitenin kullandığı BetHub altyapısına bonusla dahi olsa 1 TL yatırmayın 3-5 şanslı kişiden biri olmazsanız eldekinden de olursunuz demedi demeyin sonra :)

erdemq6

Üye
Yeni Üye
28
1
8
bugun zor zar 75 80 cıvarı para denkledm 20 daha cozemedm cozsem yatıracaktm cekm yapan varsa atarsa gerı gonderım

Zaferduru

Üye
Yeni Üye
28
4
8
Çevrimi tamamladım, 15 dakikada falan yatırdılar hesaba.
Fena site değil ama müşteri hizmetleri biraz sıkıntılı..

Ekli dosyalar