Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betpara - Deneme Bonusu

Krkmz4242

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,534
910
113
Sans ya ilk mac gelince 3 oran sonrası kendiliğinden oluyor zaten :D

Absenthe

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
213
60
28
Deneyelim bakalım

caghan19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
159
24
28
Canlı destek hakan bağlandı diyo adam yazmıyor bile ve şansımi Varyap ?

TUNCxBEY

Üye
Yeni Üye
34
3
8
ARKADAŞLAR SİTEYE ÜYE OLDUM ÇEVRİM TAMAMLADIM
BEİJİNG GUOAN MAÇI 5.5 ÜST OLURSA ÇEKİM TALEBİ VERCEM SİZE İLETCEM GELİRSE 270 TL GELİO 200 ÇEKİM VERCEM BU ARADA SİTE ÇEVRİM ŞARTLARI
ASLINDA 1.01 DİYİLİYOR VE TOPLAM ORAN 2.00 OLCAK DİYORLAR ASLINDA YANLIŞ CANLI DESTEK KENDİSİ SİZLE KONUŞMADIĞI VE SİSTEM OTOMATİK YAZDIĞI İÇİN YANLIŞ YAZILMIŞ TEKLİ MAÇLARDA 2.00 KOMBİN KUPONLARDA HER BİR MAÇIN ORANI 1.95 OLMAK ÜZERİ ALINMASI LAZIM ÇEVRİM ŞARTLARINA HERŞEY DAHİLDİR ALT ÜST VS. HEPSİ DAHİLDİR

dangerlee

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
177
19
18
Yatirim sarti var diyor bana yatirimsiz falan degil

dangerlee

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
177
19
18
Boşuna üye olduktan tam bilgı almadan paylaşmayın lutfen

arkoselo

Üye
Yeni Üye
35
7
8
BEİJİNG GUOAN MAÇI 5.5 ÜST OLURSA ÇEKİM TALEBİ VERCEM SİZE İLETCEM GELİRSE 270 TL GELİO 200 ÇEKİM VERCEM BU ARADA SİTE ÇEVRİM ŞARTLARI
ASLINDA 1.01 DİYİLİYOR VE TOPLAM ORAN 2.00 OLCAK DİYORLAR ASLINDA YANLIŞ CANLI DESTEK KENDİSİ SİZLE KONUŞMADIĞI VE SİSTEM OTOMATİK YAZDIĞI İÇİN YANLIŞ YAZILMIŞ TEKLİ MAÇLARDA 2.00 KOMBİN KUPONLARDA HER BİR MAÇIN ORANI 1.95 OLMAK ÜZERİ ALINMASI LAZIM ÇEVRİM ŞARTLARINA HERŞEY DAHİLDİR ALT ÜST VS. HEPSİ DAHİLDİR
bu bilgiyi nerden aldın kardeşim

dangerlee

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
177
19
18
Az önce bonuşu veren müşteri temsilcisi soledi 20 TL yatırıp 1.30 orandan çevirip maksimum 120 TL olarak çekim yapabilirsiniz diyor

Werderbremen

SESSİZLİK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,224
7,826
113
200₺ çekim verebiliyor muyuz?

dangerlee

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
177
19
18
Herkese farklı şey diyorlar cacık olmaz, bu siteden zaman kaybı arkadaslar

dangerlee

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
177
19
18
Walla bana Aysun adlı temsilci var dediye tarım şartı sinirlendim direk kapattım zaten ekran goruntusu alsaydım keske