Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betpara - Deneme Bonusu

onotips

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
60
4
8
kombine de yapılamıyor site baya cacık yetersiz bakiye uyarısı veriyor.şimdi tekli aldım gelirse çevrim bitecek var mı çekim yapan

TUNCxBEY

Üye
Yeni Üye
34
3
8
ARKADAŞLAR SİTEYE ÜYE OLDUM ÇEVRİM TAMAMLADIM
BEİJİNG GUOAN MAÇI 5.5 ÜST OLURSA ÇEKİM TALEBİ VERCEM SİZE İLETCEM GELİRSE 270 TL GELİO 200 ÇEKİM VERCEM BU ARADA SİTE ÇEVRİM ŞARTLARI
ASLINDA 1.01 DİYİLİYOR VE TOPLAM ORAN 2.00 OLCAK DİYORLAR ASLINDA YANLIŞ CANLI DESTEK KENDİSİ SİZLE KONUŞMADIĞI VE SİSTEM OTOMATİK YAZDIĞI İÇİN YANLIŞ YAZILMIŞ TEKLİ MAÇLARDA 2.00 KOMBİN KUPONLARDA HER BİR MAÇIN ORANI 1.95 OLMAK ÜZERİ ALINMASI LAZIM ÇEVRİM ŞARTLARINA HERŞEY DAHİLDİR ALT ÜST VS. HEPSİ DAHİLDİR--
------------------------------------------------------------------------------------------------------
İLK BEN CEVIRDIM VE ÇEKİM VERDİM VE ADAMLAR YATIRIM YOKDUR DEDİ YATIRIMIM ONAYLANDI HESABA PARA GELMESİNİ BEKLİYORDUM 1 SAAT SONRA BİRDE NE GÖREYİM ADAMLAR İPTAL EDİP BIRAKMIŞLAR SS VARDI ELİMDE SS ATTIM ÜYELİĞİİMİ KAPATTILAR SÖVÜM GECDIM SITE SAHTEKAR

onotips

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
60
4
8
ARKADAŞLAR SİTEYE ÜYE OLDUM ÇEVRİM TAMAMLADIM
BEİJİNG GUOAN MAÇI 5.5 ÜST OLURSA ÇEKİM TALEBİ VERCEM SİZE İLETCEM GELİRSE 270 TL GELİO 200 ÇEKİM VERCEM BU ARADA SİTE ÇEVRİM ŞARTLARI
ASLINDA 1.01 DİYİLİYOR VE TOPLAM ORAN 2.00 OLCAK DİYORLAR ASLINDA YANLIŞ CANLI DESTEK KENDİSİ SİZLE KONUŞMADIĞI VE SİSTEM OTOMATİK YAZDIĞI İÇİN YANLIŞ YAZILMIŞ TEKLİ MAÇLARDA 2.00 KOMBİN KUPONLARDA HER BİR MAÇIN ORANI 1.95 OLMAK ÜZERİ ALINMASI LAZIM ÇEVRİM ŞARTLARINA HERŞEY DAHİLDİR ALT ÜST VS. HEPSİ DAHİLDİR--
------------------------------------------------------------------------------------------------------
İLK BEN CEVIRDIM VE ÇEKİM VERDİM VE ADAMLAR YATIRIM YOKDUR DEDİ YATIRIMIM ONAYLANDI HESABA PARA GELMESİNİ BEKLİYORDUM 1 SAAT SONRA BİRDE NE GÖREYİM ADAMLAR İPTAL EDİP BIRAKMIŞLAR SS VARDI ELİMDE SS ATTIM ÜYELİĞİİMİ KAPATTILAR SÖVÜM GECDIM SITE SAHTEKAR

buraya da atsana ss

ugur138

İlluminati
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,117
475
83
betco sıtesının sahtekar oldugunu da ılk defa gordum daha neler gorecez

ÇiçekAbbas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,694
695
113
HA UNUTMADAN SÖYLİYİM SİTE ELEMANI DEGİLİM NEDE BİR YAKINIMIN :D HERHANGİ BİR ÇIKARIM YOK

dinyeper

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
927
721
93
yatırım yapmadan çekim talebi verilmiyor iç hizmet hatası yazıyor sen nasıl talep verdin

Genclerbirligi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
340
37
28
Arkadaş dün üye olmuş yatırım şartı yok diyor zorla insanın ağzını bozuyorlar yani Türkiye'de o kadar çok dolandırıcı ahlaksız artık para için yapmadığı birşey kalmayan insanlar türemiş biz bir tarafımızı yırttık yatırım şartı var diye ben kaç defa burdaki arkadaşlar mağdur olduğu için canlı yardıma burada forum açıp siteniz sahtekardır dedim.

derozan

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
64
10
8
Ben canlı ile konuştum yatırım şart yok dendi ss aldım dedim tamam dediler :)

bokinem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
497
53
28
Beyler yatirim yok dendigine dair ss i olan atabilir mi buraya

Kaan5948

Tanınmış üye
Aktif Üye