Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Betpara Deneme Bonusu

Mandanda

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,203
359
83
anladım bende yatırmadım onal alakalı bısey sorcaktımda para yatırdıktan sonra ödeme bildir diye bişey varmıs o bende gözükmuyo onu sorcaktım
Valla bilmiyorum kardeşim nasıl olduğunu papara müşteri temsilcisi numarasını ara istersen

Mandanda

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,203
359
83
aynen hoca baktımda asya ya o gün 100 yatırım yapınca kasa bonuslarla dolup tasıyor :) 100 yatırınca 250 spin 30 freebet 5 kod veriyor yani bayram yasatıyor anlaycan
Ne diyorsun ya 250 frespin mi soylesene bana hangi gün bende alayim

Luis66

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
614
36
28
Doğum günü bonusu hocam işte. 50 direk veriyor zaten .ayrıca 100 de yatırım yap 200 freespin daha al diyorlar .yani totalde 250 spin oluyor 100 yatırınca . 15 üstü yatırımın varsa 5 kod veriyorlar. Ayrıca 30 da freebet.Baktım az önce :)

Mandanda

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,203
359
83
Doğum günü bonusu hocam işte. 50 direk veriyor zaten .ayrıca 100 de yatırım yap 200 freespin daha al diyorlar .yani totalde 250 spin oluyor 100 yatırınca . 15 üstü yatırımın varsa 5 kod veriyorlar. Ayrıca 30 da freebet.Baktım az önce :)
Kafa gitti kardeşim bir an benim birseye bakıyorduk da ondan sordum o soruyu bende alaçam zaten tekrar doğumgünmde :)

Luis66

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
614
36
28
Kafa gitti kardeşim bir an benim birseye bakıyorduk da ondan sordum o soruyu bende alaçam zaten tekrar doğumgünmde :)
Benim yatırım 12 hocam şuan 3 kod veriyor 4 yatırım daha yapsam 5 kod verecekler .sence değermi asyanın kodları işe yaramıyor diyorlar ama hiç almadım

Mandanda

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,203
359
83
Benim yatırım 12 hocam şuan 3 kod veriyor 4 yatırım daha yapsam 5 kod verecekler .sence değermi asyanın kodları işe yaramıyor diyorlar ama hiç almadım
Valla benimde kafam karışık kardeşim ne yapacsmi şaşırdım simdi

Mandanda

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,203
359
83
Bence fazla güvenme. Bekle doğum gününe kadar baktin değişen birşey yok .
Kuralların hepsinin ekran görüntüsünü çek sonra git bonusunu işte
Bir kural değişikliği oldumu en azından elinde belgen olur kardesim

Luis66

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
614
36
28
Bence fazla güvenme. Bekle doğum gününe kadar baktin değişen birşey yok .
Kuralların hepsinin ekran görüntüsünü çek sonra git bonusunu işte
Bir kural değişikliği oldumu en azından elinde belgen olur kardesim
Eyvallah mandanda kardeşim nickini görünce aklıma marsilya antalya maçı geldi eldivenini istedim maçtan sonra vermedi gülerek hareket çizdi üstüne birde mandanda bey :))

Mandanda

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,203
359
83
Eyvallah mandanda kardeşim nickini görünce aklıma marsilya antalya maçı geldi eldivenini istedim maçtan sonra vermedi gülerek hareket çizdi üstüne birde mandanda bey :))
Idolum benim bende bir aralar karagumrukte kaleciydim yok 2010 da bal ligindeydi. Sonra kovdular bizi kulüp 3.lige yükseldi :D