Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BOYKA55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
162
2
18
2 gündür bekliyorum bi cacık verecekleri yok yalan

Sword08

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
1,845
113
Betperin ta a.s....dolandirici serrfsiz adiler

dilmen75

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
117
21
18
Yıllardır oynadığım site defalarca para çektim en ufak bir sıkıntı olmadı buradaki muhabbet nedir anlamadim

Empambe

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
251
102
43
Yıllardır oynadığım site defalarca para çektim en ufak bir sıkıntı olmadı buradaki muhabbet nedir anlamadim
günahını almak istemem ama buram buram betperin paralı askeri gibisin bir de miyadı dolmuş konuyu niye hortlatıyorsunuz.( istemeden de olsa ben de konuyu başa çekmiş oluyorum )

34BV34

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
66
10
8
betperin wp bonusundan cekim yapmıstım önceden de yatırımım vardı. yatırımı olmayanlara yatırım şartı var 50 TL

seeadler

Üye
Yeni Üye
11
2
3
bu bonus bitmis dun alayim dedim canli yardima sordum var dedi uye oldum vatsapi bagladim tekrar canli yardima girdim bi baskasi cikti bitti dedi para yatir oyna dediler

pusat34

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
68
4
8
Bu bonus bitti mi arkadaşla bitmediyse nasil alınıyor cevaplitfn

tanjumanji

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
81
21
8
Bu siteden uzak durun arkadaşlar işleri güçleri yalan dolan. Avrupa liginde şampiyonlar liginde falan etkinlik yapıyolar twitterda Real Madrid-Roma maçının ilk golü Real atar 3-0 kazanır tahminim tutmasına rağmen yüklemediler görsellerini bile aldım biliyordum bir ibn.lik döneceğini ama yok ne yapsam yüklemedi kansızlar

burak5826

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,819
864
113
beyler ben bu siteden oynuyorum rahat bir şekilde yatırım yapabilirsiniz hiçbir sıkıntı çıkmaz ben kefilim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...