Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betpipo

hkeseroglu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
102
23
18
saat 10 ile 11 arası talep oluşturanların freebetleri saat 13e kadar aktarılacakmış.. hiç inandırıcı gelmedi bu yanıt., ve klasik forum yorumum; bunlardan cacık olmaz :)

miuucan0066

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
79
8
8
Bana yukleseler genclere oyunucam Şampiyonlar ligine hemen bende cekerim

Smt54

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
145
24
28
forumdaşlardan özür dileyerek ağzımı bozuyorum. bu orospu evlatlarına sorup freebet varsa üye olucam dedim. evet var dediler sabah da 10 çeyrek civarı talep oluşturdum. saat 13e kadar yüklenecek dediler. şimdi cevap vermiyorlar verseler de yok adınızı yazılmamış yok bitti diyecekler. ben tekrardan özür dileyerek. bunların avratlarını sikeyim diyorum. iyi forumlar cümleten
Bende sabah 10:30 da verdim kullanıcı adımı 13:00 itibariyle demişlerdi baktım yok az önce bağlan sordum 11:00 a kadar talep oluşturan üyelerin Bonusları 15:00 a kadar yüklenecek dedi tasakmı geciyonuz siz diyecektim ki bian düşündüm adamlar para çekmiş belki verirler biraz daha beklemek daha mantıklı geldi

unclaimed61

Yetkili bir abi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,673
6,736
113
Bende sabah 10:30 da verdim kullanıcı adımı 13:00 itibariyle demişlerdi baktım yok az önce bağlan sordum 11:00 a kadar talep oluşturan üyelerin Bonusları 15:00 a kadar yüklenecek dedi tasakmı geciyonuz siz diyecektim ki bian düşündüm adamlar para çekmiş belki verirler biraz daha beklemek daha mantıklı geldi
Kardeş bende 10:15 de verdim yatirmislar

Smt54

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
145
24
28
Valla ben başladım sövmeye benden sonra bağlanan adama bonus eklemişler bana eklenmedi belliki eklenmeyecek bu gidişle küfürü hakediyorlar şimdi

hero1403

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,405
1,549
113
bonus sona erdi diyip vermiyo üye olmayın olmayan varsa

asdrepli2

Üye
Yeni Üye
40
4
8
Beyler bunlar dalga geçiyor herhalde canlıya bağlandım deneme bonusu var mı dedim ebru denen kadın çıktı direkt şimdi de kabul bile etmiyorlar canlı desteğe

kayyum02

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
127
24
18
Çevirimi bitirdim vakiyem 129 da ne bilim sizin yorumlari görünce karasiz kaldim

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
50 TL Yatırım şartlıymış arkadaşlar.