Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betpot

MrKoios

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
765
348
63
Bugün sms alıp üye oldum, 6 kupon yaptım hepsi kazandı. 2 tane bekleyen var Belçika maçına şu an hesapta 150TL var, yarın 50TL ayarlayıp yatırım yapıcam. Eğer bir aksilik olmazsa buraya da eklerim görsel :) şans dileyin, kuponlardan biri gelsin 200 oluyor hesap :D

Edit : Bekleyenlerden biri geldi ve bakiyem 200 oldu. Sıra yarın para yatırmakta

Son düzenleme:

valencia388

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
126
2
18
Bugün sms alıp üye oldum, 6 kupon yaptım hepsi kazandı. 2 tane bekleyen var Belçika maçına şu an hesapta 150TL var, yarın 50TL ayarlayıp yatırım yapıcam. Eğer bir aksilik olmazsa buraya da eklerim görsel :) şans dileyin, kuponlardan biri gelsin 200 oluyor hesap :D

Edit : Bekleyenlerden biri geldi ve bakiyem 200 oldu. Sıra yarın para yatırmakta
Çekince dua edersin kardeşim sevindim senin adına :)

Altu6167

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
268
62
28

Kardesım adamlar 00.00dan sonra bu bonus sonlanmıstı dedı :D

bebeto

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,185
205
63
Şu anda 20 tl bonus veriyor, ben aldım biraz önce yağmur hanım dan.

ardacet

Üye
Yeni Üye
24
3
8
www.betpot1.com Tum Liglere 20 TL Deneme Bonusu, Hizli PAPARA, JETON QR, Banka Havalesi ve Kredi Karti ve En Yuksek Favori Takim Oranlari, 7/24 Odeme

üye oldum 20 tl bonus verdiler, daha önce üye olup yatıran varmı ? güvenilir bi sitemi ?

Ugurr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
31,680
24,586
113
Benim param kaldı 200 veriyolar max cevrımı tamamladım 50 yatrdım cekıyım dedim coklu hesap dediler hesabımı kapattı serefsizler 50 liramda pıc oldu amk

Öfke35

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
79
7
8
Benim paramada çöktüler arkadaşımında vermediler 50 TL Piç olur uyarım

Öfke35

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
79
7
8
Bu siteye sakın para yatırmayın 1000 tane aşkın şikayet var

ardacet

Üye
Yeni Üye
24
3
8
tamamdır eywallah ben 180 tl yaptım bonusu, bi 50 tl risk alıp yatırim diyorum, durumu tekrardan ya zarım sizlerede

Öfke35

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
79
7
8
Yatrıma sakın anlamıyonmu olum 50 Piç olacak ;)

ardacet

Üye
Yeni Üye
24
3
8
Yatrıma sakın anlamıyonmu olum 50 Piç olacak ;)
çekende var ben ilk defa hesap açtım deneme bonusu ile sordum chate sorun yaşayanlar varmış diye, onlarda birden fazla hesap açılmış multi aynı ip den gözüken vardır diye kapatılmıştır dedi, ben riske alıcam :D