Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betpublic | 300 TL Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

besteaktass

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
762
281
63
Bende günah aldım 3 oyun denedim 3 ude hiç bir şey vermedi dedim ayarlı slotlar ama maşşallah baya kazanan olmuş

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,602
6,639
113
benim çekim de şimdi geldi tamamen uygulandı yazmıştı 1 saat kadar önce gelmemişti şimdi geldi 14.19 da verdiğim çekim 20.00 da geldi çekim bekleyen arkadaşlar ona göre yapsın hesabı :D

BuminKağan

Türk'üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz !
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Üye olduk forumdan. Yatırım yapmak için üye oldum otomatik deneme bonusu ekleniyor güzel.

BuminKağan

Türk'üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz !
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
benim çekim de şimdi geldi tamamen uygulandı yazmıştı 1 saat kadar önce gelmemişti şimdi geldi 14.19 da verdiğim çekim 20.00 da geldi çekim bekleyen arkadaşlar ona göre yapsın hesabı :D
Havaleden patlatmaz milleti umarım.

Mayko78

Adaletin olmadığı yerde yalakalar volta atar.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,037
9,700
113
Ben 16:28 de verdim ozaman geceyi bulur dost he hala bekliyorda gecmisde

Caffcaff

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,121
350
83
Bende günah aldım 3 oyun denedim 3 ude hiç bir şey vermedi dedim ayarlı slotlar ama maşşallah baya kazanan olmuş
500₺ lik satın aldım sweet bonanza 24₺ verdi onu da ilk spine girdiği yerde verdi, 10 spinde bir bok vermedi nasıl bir şanstır anlamadım gitti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...