Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betpublic | 300 TL Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kayhan007

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
47
17
8
zaten deneme bonusu alıpda kazanç sağlayıp canlı yardıma çekimim ne zaman gelir diye pres yapmak da bir garip anlamakta güçlük çekiyorum

kayhan007

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
47
17
8
Böyle bir serbestlik böyle bir keyfi endam yok, buraya sponsor olmuş, ne demek öderse öder!!!!
evet yani ödemezse hiç bir şey olmaz kimsenin bağladığı bir para yok oyun oynandı eğlenildi yani yanlış anlamayın benim garibime gidiyor bu panik havası.Adam müteahhite para kaptırmış 2 milyon müteahhit ortada yok bu kadar panik yapmıyor

habisrwy

tostlara selam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,910
3,876
113
abi taş attınız da kolunuz mu yoruldu adamlar bonus ekledi oyun oynadınız eğlendiniz kazandınız yollarlarsa yolllasınlar yollamazlarsa da bir kaybınız yok
sen eğlenmek içinmi veriyordun bu sitelere bilgilerini ne biçim kafa bu bide kazanmak çok kolay sanki de kazandınız ama ödeme yapmazsa sorun yok diyorsun siteler bakiyeni silse gram üzülmem sana

Antep7575

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,833
3,455
113
Canlı desteğe bağlanmana gerek yok çok sıra var üye ol telefonuna gelen kodu gir 300 TL'yi 2000 yap otomatik 500 olarak düzenleniyor 2000 gördüğü an bakiye 500 kalıyor banka havalesi ile çek ben yaptım 2 dakikaya ödendi
Ben rulette çevre aldım 1000 yaptım onu da tek atışla 2000 yaptım

Ekli dosyalar

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,418
3,982
113
evet yani ödemezse hiç bir şey olmaz kimsenin bağladığı bir para yok oyun oynandı eğlenildi yani yanlış anlamayın benim garibime gidiyor bu panik havası.Adam müteahhite para kaptırmış 2 milyon müteahhit ortada yok bu kadar panik yapmıyor
Bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın mantığı bu, birbirimizi kollamak asil mesele

kayhan007

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
47
17
8
sen eğlenmek içinmi veriyordun bu sitelere bilgilerini ne biçim kafa bu bide kazanmak çok kolay sanki de kazandınız ama ödeme yapmazsa sorun yok diyorsun siteler bakiyeni silse gram üzülmem sana
bu bilgilerinizi ne kadar çok önemsiyorsunuz ya çok değil yakın zaman önce 80 bilyon vatandaşın bilgileri çalındı zaten internet üzerinden satıyorlardı,evet ben tamamen eğlenmek için oynuyorum

kayhan007

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
47
17
8
buralarda hiç milyoner olan kimseyi görmedim zaten para kazanma beklentisi olan varsa hemen vazgeçsin çünkü kesinlikle para felan kazanılamaz he işte hasbelkader 3-4 sigara parası kazandığını sanarsın sadece

piti

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
48
14
8
lisansı sahte yatırım yapacakların aklında olsun

FURY MAN

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
895
497
63
Cekim geldi sıkıntı yok biraz zaman aliyo o kadar

Mmnyl7063

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
75
40
18
yemin ediom ben şunu anladım şu forum ve telegram gruplarında milleti galyane getiren orta da ki kıvılcımın üstüne benzini döküp milleti alevlendiren çok insan var arkadaş çok

oguzhank16

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
54
17
8
12 saat oldu ödeme gelmedi bu nasıl iştir anlamadım onayladılar ama ödeme gelmedi

Kry1380

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
21
4
3
Arkadaşlar sweet Bonanza %500 ü kapalı yatırım yapacaklar dikkat etsin 600 el 3 le çevirdim 1 tane freespin geldi oda 46 TL verdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...