Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betrari 55 Freespin Deneme Bonusu

merterem

🇹🇷 Türkiyem 🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,092
627
113

bilalbakirci

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
59
16
8
Arkadaşlar kaydolup kyc yapınca 6 dolar çekilebilir veriyo çektim ben başkalarının da işine yarar umarım
Daha dağıtım yapmadi nasil çektin ?

Ahahahahxf

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
270
90
28
Arkadaşlar kaydolup kyc yapınca 6 dolar çekilebilir veriyo çektim ben başkalarının da işine yarar umarım
Hacı sen niye ref atıyon ki

Dagfrk3463

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
263
64
28
Göster çekimini reis bakalım bide detaylı açıkla da nasıl çekilir neyle çekilir bilelim ona göre üye olalım kyc doğrulama yapalım

Honos21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
989
450
63
İnsanlari kandirmaya utanmiyon mu göt herif

merterem

🇹🇷 Türkiyem 🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,092
627
113
Çekim talebi verdik bu seferde bekleyen çekimlerde görünmüyor

cenk46

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
291
93
28
Canlıya son 2 kişi kaldı oturum sonlandırıldı gelde küfür etme tam 1. Saat 15 dakikadır bekliyorum

vankens

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
210
83
28
şu piçi bildirin engellesinler

Muslu163

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
25
6
3
700 TL talep verdim payfix ile gelen giden yok telefon mail onay yaptım kimlik on arka atım onay verdi bekliyorum hala

Çekim geçmiş te gözükmüyor

vankens

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
210
83
28
1 saat oldu üyelik acanı bonuslar bölümü bostu simdi baktım %100 yatıırım bonusu eklenmiş clam et yazıyor freespin filan yok

Lastsoldier58

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8
1
3
Otomatik mi geliyor kyc yaptım eklenmedi daha

merterem

🇹🇷 Türkiyem 🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,092
627
113
Sizin cekimler hızlı gelmiş ben havale ile çekim talebi verdim ne çekim geldi ne de bekleyenlerde görünüyor

drogba6

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,207
5,389
113
Sistemde güncelleme olduğundan bonus yüklemeniz yarın sabahı bulabilir efendim. iyi geceler dileriz.
Anlık bilgi bu şekilde beyler bayanlar
BETRARİ