Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betrari 55 Freespin Deneme Bonusu

ahmet190

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
361
57
28
Dün geceden beri eklenmedi oc çocuğu bunlar

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,566
1,741
113
Dede senin ben taaa millete 3k verir bana 20 tl veriyor spinden Allah seni ne yapmasin

berny49

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
197
64
28
Bana maıl atmıslardı sadece 5 spın eklıyorlardı ılk spınde oyuna gırdı 219tl cektım ama kımlık vs ıstıyorlar cekımdr haberınız ola

kralsonxx

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
777
591
93
Havale cektim ödedi ama öncesinde kimlik onayı yap profil dogrula yoksa odemen gecikebilir
Beyler konu dışı ama altiliganyan.com 150 tl veriyor 150 tl ile tek kosu tek at oynayıp parayı cekebiliyorsunuz ben oynadım kazandım para çekimi 5 dk da onaylandı almayan varsa alsin

Son düzenleme:

Haisenberq

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
226
95
28
Havale cektim ödedi ama öncesinde kimlik onayı yap profil dogrula yoksa odemen gecikebilir
payfix ile verdim kimlik doğrulamayı da az önce yükledim kabul edıldı hesap onaylı gozukuyor nekadar sürdü senin çekimin birde bekleyen para çekmelerde gozkmuyor işlem

kralsonxx

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
777
591
93
payfix ile verdim kimlik doğrulamayı da az önce yükledim kabul edıldı hesap onaylı gozukuyor nekadar sürdü senin çekimin birde bekleyen para çekmelerde gozkmuyor işlem
Ben parayi cektim bende de gözükmüyor çekim talebi çekim geldi yine de gözükmüyor eğer çekim verdiysen hesabı onayladiysan büyük ihtimalle para gelir ama geç gelebilir benim sabah 10 da gelmiş 5 saat sonra