Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betrekabet 20 TL Freebet

turanakca

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,460
2,148
113
5 dakika 94 den 78e dustum ama hizli ilerliyor bu sefer .

korhankaya48

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,997
1,058
113
Dun oglen geldi bana mesaj dun oglenden beri ara ara baglanmaya calisiom tik yok bu canli uardimla konusmayi basarabilene ayriyetten bonus eklenmeli :)

turanakca

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,460
2,148
113
Dun oglen geldi bana mesaj dun oglenden beri ara ara baglanmaya calisiom tik yok bu canli uardimla konusmayi basarabilene ayriyetten bonus eklenmeli :)
Sabah 9 da 5dakika da baglandim ama.su anda durum kotu :D freebeti aldim sabah kupon yaptim kazandim ama devami gelmiyor yetersiz bakiye hatasi veriyor .. Canli destege baglanabilirsem ogrenecegim .

korhankaya48

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,997
1,058
113
Sabah 9 da 5dakika da baglandim ama.su anda durum kotu :D freebeti aldim sabah kupon yaptim kazandim ama devami gelmiyor yetersiz bakiye hatasi veriyor .. Canli destege baglanabilirsem ogrenecegim .
Sanslisin :) belkide tek seferde cevrilmesi gedekiyordur bilmiyorum bidaha zor baglanilir bu siteye.

SonholiganTexas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,690
425
83
Bana bonus bitmiştir denildi Bi kendileri kurnaz sanki dünden beri canlı desteği kapat bugün bitti deyin piyasaya bir dolandırıcı site daha türedi

turanakca

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,460
2,148
113
Sanslisin :) belkide tek seferde cevrilmesi gedekiyordur bilmiyorum bidaha zor baglanilir bu siteye.
Yok yok öyle birsey değil bu .. 2 orandan 2 maç cevrim.sarti freebet için sonrasi nasil istersen .. nasil istersen kisminda kaldik bekliyoruz :D 48 e dustum ama yarisi bitri 20 dakila da .. iyi gidiyor sira.

turanakca

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,460
2,148
113

korhankaya48

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,997
1,058
113
Yok yok öyle birsey değil bu .. 2 orandan 2 maç cevrim.sarti freebet için sonrasi nasil istersen .. nasil istersen kisminda kaldik bekliyoruz :D 48 e dustum ama yarisi bitri 20 dakila da .. iyi gidiyor sira.
Dun ben baglandim 100 koyi atlatabildim ama canlo destek küs galiba bana konismadi benimle :)