Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betro 100 FreeSpin Deneme Bonusu

ekilinc

Üye
Yeni Üye
19
2
8
Arkadaşlar uzak durun ben 1000tl yaptım yatırım istediler çekimde yatırımsizdi dedim promosyon değişti dediler

Byugur

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
82
10
8
Bende 1150 yaptım yatırım yap 100 tl dediler yapsam mı yapmasam mı ikilemde kaldım beyler varmı yatırım yapıp çekim yapan bonustan ya

ozangs40

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,281
291
83
1296 oldu bakalım odıyecekmı 250

Edebiyat0035

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
477
192
43
O c lari lisansı yok bakiye sikiyor buraya sakın yatırım yapmayin yatırım yapanin beyninde sorun var demektir

sametcamci16

Üye
Yeni Üye
14
0
1
Paylaşım için teşekkürler dost 1000 yaptık ve 200 çekim verdim olmadı 100 TL yatırmış dediler yatırımı yaptım yaptığım gibi ₺200 çekim verdim banka havalesi ile ve para hesabıma bir dakikada olmadan geçti👍

sametcamci16

Üye
Yeni Üye
14
0
1
Yatirims8zdi 100 TL çektin diye siteyi övme benim bakiyeyi sildi bu piclere para yatirilmas malmisiniz oglum
Dostum siteyi övmüyorun yanlış anlamışsın ben olanı söylüyorum yatırımlı olduğunu bana dün bonusu eklerken söyledi zaten canlı destek
Senin adınada üzüldüm ama freespin kazancını pragmatik'te bonus satın almadan 1000 TL yapman gerekiyordu kıral bu şekildeydi belki bunu gözden kaçırıp farklı sağlayıcı da yada bonus satın alarak ilerledi isen bu yüzden silinmiş olabilir bakiyen