Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betrupi 150 FreeSpin Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,490
6,573
113
spinler 73 tl verdi big bass hallowen'e girdim 10 tl den ilk çevirişimde spine girdi 10 tlden oyuna giren oyun 150 tl verdi 213 oldu kasa başka oyunda sıfırladı :D 10 betten oyun 150 vermesi şaka mı ilk elden spine girmesi mi şaka noluyoooo aw

devas55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
627
316
63
Son 50 kr ile 250,50 tl oldu tek spinde aynı oyunda sevindik aq. Oc ları ip dedi sildi kazancı. İlk üyelik kesinlikle multi yok. Sakın yatırım yapmayın.

sezermc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,284
749
113
spinler 73 tl verdi big bass hallowen'e girdim 10 tl den ilk çevirişimde spine girdi 10 tlden oyuna giren oyun 150 tl verdi 213 oldu kasa başka oyunda sıfırladı :D 10 betten oyun 150 vermesi şaka mı ilk elden spine girmesi mi şaka noluyoooo aw
Bende 200 sıfırladım 100 TL svet aldım 5 TL 6 tl ödedi

sezermc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,284
749
113
Lan yalancı duzenbaz senin yüzünden üye oldum site adamı adı insan
Kardeşim konuyu ben açtım yatırımsız diye..3 4 kiside cekim almış bazılarına ödeme yapmamis site düzenbaz diye millete laf atmaya hakkın yok

ertunc88

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,586
2,601
113
Ödemiyorlar boşuna uğraşmayın @Shellac @Daimon biri yatırım falan yapar krallar isterseniz kitleyin

Ekli dosyalar

sezermc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,284
749
113
Değilsin tamamda o çekim gelen adiyi savunma insanları o yanıltıyor
Tek o atmadi cekim burda 4 kişi filan telegramdada atanlar oldu baya..site cekim gösterip paylaştırıp yatırım almaya çalışıyor işte bazilarina ödüyor bazilarina ip diyor yerse..

fatih1983

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
942
421
63
Konu aç dolandırıcı diye iyi beceriyor sun konu acmayi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...