Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Bets10 10 Milyon Yakarım Bu Gezegeni :)

mahoaga

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,432
1,627
113
Usta burdaki mhbbti tam anlamadim sana verilen puani istdgn sekilde bölebiliyomusun yoksa yari yariya mi
Dostum 20 adet soru var sana 10 milyon TL veriyorlar işte en son ne kadar kalırsa nakit olarak senin oluyor istediğin şekilde parayı bölebilirsin birde ayriyeten tam sayısını bilmiyorum ama pas hakkın var mesela Maçı beğenmedn pas geçersin

crazyboys

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,273
2,380
113
Usta burdaki mhbbti tam anlamadim sana verilen puani istdgn sekilde bölebiliyomusun yoksa yari yariya mi
Ya %100 ya %75 kalanı %25 diğer tarafa yada 2 ye boluyorsun dige şekil yapma ben sordum kural disiymis mesela %60 bir tarafa %40 bir tarafa olmuyor bilginiz olsun destek öyle demişti şuan 3 soruda 2 tek bildik daha yolun basindayik hedef 11 tek kısmetse herkese bol şanslar

Hayrullah52

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
726
348
63
Arkadaşlar bu bets10 haftalık 600 yatırıma hediye spin etkinliği yok mu daha kampanya katıl çıkmıyor

Firawun

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
242
184
43
Ne olur sizce beyler 👊🏼😂

crazyboys

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,273
2,380
113
Arkadaşlar ben bugün ile birlikte 7 de 4 oldu sizde durumlar nasilScreenshot_20220313-195040_Chrome.jpg

Red1984

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
119
29
28
Evet gençler ve benim gibi ihtiyarlar, birçoğunuz biliyordur bets10 10milyon promosyonunu, bilmeyenler için kısaca özetliyeyim 500tl yatırıp minimum 1.50 orandan tekli ya da kombine bir kupon yapınca 10.000.000 tl lik bir sanal kasanız oluyor, hergun bir maç soruyor mesela dun Bjk Gs maci 2.5 Alt Üst sordu, 10milyon tl yi istedigin gibi bolebiliyorsun bir kısmını alta bir kismını üste gibi... 20 sorunun sonunda kalan para direkt nakit olarak hesaba ekleniyor ayrica hergun cevap vermek zorunda değilsiniz promosyona katilip basladiktan sonra 60 gun icinde bitirmeniz gerekiyor yani cevap vermediginiz gunler pas oluyor kisacasi 40 kere pas hakkiniz var, icime sinmeyen cok muallakta olduklarimi pas gectim suan 10 soruda 10milyonu korudum hep tek tarafa basarak, kaldi 10 soru, suan her soruda parayi ikiye bolsem bile 9.765 tl kaliyor. Amacım risk alip cok guvendigim bir soru olursa 2-3 tanesinde miktarin tamamini tek cevaba yatirarak suanda garanti olan rakami 19 veya 38k olarak final yapmak. Tabi eldeki paradan olmakta var, buraya kadar nasil olsa bir yerde patliycaz diyerek ilk dusundugum aklima yatan secenegi isaretledim, insallah hersey yolunda gider ve açgözlülük yapmadan iyi bir miktar alirim.
Gayet basariliymis :))