Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Bets4you - 20₺

efor24

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
209
8
18
Arkadaslar 20 tl yatırımli deneme bonusu veren siteleri yazar misiniz rica etsem saolun simdiden

Silinen Üye

Yeni üye
Yeni Üye
0
0
0
1040 tl yaptık aq hay böyle şansın ya para verip oynasam sıfırlanırdı aq 150 tl çekebilirsiniiz diyor aq bide kimlik istiyor

Silinen Üye

Yeni üye
Yeni Üye
0
0
0
10 tl de karıya bahşiş attım aq i pbnelik deil mi eğer çekemezsem hepsini 150 tl hariç hepsini kadınlara bagıslıcam oyunda

ceven1985

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
105
7
18
Beyler bu bonus bitmis durmadan paylasmayin yeter ama

Silinen Üye

Yeni üye
Yeni Üye
0
0
0
1805 yaptım yemin ederim ki 200 tl bahsis atmısmımdır ibnlik olsun diye a q30 tl attım 1 geldi 1080 aldım d asınırsınız deil hay sokayım ya

Silinen Üye

Yeni üye
Yeni Üye
0
0
0
kendi param ile oynamıs olsaydım suan var ya batmıstım böyle şans olur mu ya neyse saglık olsun 20 tlil 1805 ulan vayt aq

delidolu

Üye
Yeni Üye
40
21
8
ben yemin olsun tamamladım 2 gündür hala yatırcaklar milleti boş yere üye edip sonra yatırmıyorlar okuyan arkadaslar olursa bilginiz olsun boş yere üyelik acmayın ben actım siz acmayın..

Silinen Üye

Yeni üye
Yeni Üye
0
0
0
ben yemin olsun tamamladım 2 gündür hala yatırcaklar milleti boş yere üye edip sonra yatırmıyorlar okuyan arkadaslar olursa bilginiz olsun boş yere üyelik acmayın ben actım siz acmayın..
kaç yatırcaklar kardeşim 150 tl limit koymuslardı aq bala gothe 1805 yaptık da suanlık limit var aq belki ilerleyen zamnlarda verirler yine sınırsız çekim de sana yatırdılar mı

Silinen Üye

Yeni üye
Yeni Üye
0
0
0
arkadaşlar parayı çeken varmı merak ediyorum dümenci mi yoksa bunlar en basta sınırtsız demişlerdi sonra sınır falan dediler 150 tl diyorlar bir de kimlik isteniyor şansıma 20 tlye1805 yaptım aq birde bahsis falan attım kızlara ama 150 tl çekim diyor şansa bak kendi paramla oynasam 50 tl yapamazdım çekim yapan var mı?

Genclerbirligi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
340
37
28
Saat 12:00 İtibariyle Deneme Bonusu Kampanyası Sona Ermiştir.Konu Kilit...

Silinen Üye

Yeni üye
Yeni Üye
0
0
0
harbiden bende bunu merak ediyorum 20 tlyi bala şansa 1880 yaptık da 150 tl çekim sınırı varmış çeken varsa bizde göndercez belgeleri kimlik isteniyor çekim için? çekim yapanlar var mı?