Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betsalvador 100 TL Deneme Bonusu

orcnekc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
106
26
28
Ne üye olun ne yatırım yapın bence. Dertsiz başa dert :) lisansa şikayet daha mantıklı burası yerine

uzman3333

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,410
802
113
Dün akşam 21 den bu yana çekim talebim beklemede ödeme hala yapılmadı

callyx

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
178
76
28
çevrimden sonra payfix ile 50 tl yatırdım yine payfixle 250 talep verdim 5 dkda geldi 50 tlyi siliyorlar

uzman3333

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,410
802
113
çevrimden sonra payfix ile 50 tl yatırdım yine payfixle 250 talep verdim 5 dkda geldi 50 tlyi siliyorlar
Ss at kardeşim sitenin adamı olup olmadığını anlayalım ben dün akşam saat 21den beri ödeme bekliyorum ayak yapmayın payfixte teknik sorun var diyorlar dünden beri devam ediyormuş payfixle çekim yapman imkansız

orcnekc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
106
26
28
20 saati geçti hala ödeme aşamasında

uzman3333

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,410
802
113
20 saati geçti hala ödeme aşamasında
15dk sonra 24 saat olacak hala ödeme aşamasında o 5dk payfixle çektim diyen ibine gelsin külahıma anlatsın dünden beri payfix de sorun var diyorlar nasıl 5dk da çekmiş beyefendi çok merak ettim site dolandırıcı arkadaşlar 50 şer tl kaptırdık üstüne soğuk su içeceğiz

Sakalli

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
36
21
8
Screenshot_2023-12-17-22-18-27-284_com.android.chrome.jpg
Ben deneme bonusu kazancını kaybettim üstüne 240₺ yatırım yaptım şansım yaver gitti yalnız şöyle bı durum var bakiyem 6k idi 5k çekim verdim geri kalanı slot alanında oynarken birden bakiyem sıfırlandı banka hesabını kontrol ettim ödeme gelmiş ama kalan bakiyeyi neden sildiler onu bilmiyorum sormadım da kazanç limiti olabilir aklınızda olsun Ben havale yöntemi ile çekim verdim ödemem geldi sanırım 15 -20 dk arası sürdü

orcnekc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
106
26
28
15dk sonra 24 saat olacak hala ödeme aşamasında o 5dk payfixle çektim diyen ibine gelsin külahıma anlatsın dünden beri payfix de sorun var diyorlar nasıl 5dk da çekmiş beyefendi çok merak ettim site dolandırıcı arkadaşlar 50 şer tl kaptırdık üstüne soğuk su içeceğiz
Lisansa yaz şikayet adam seçiyolr demek resmen