Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betsat 25 TL Deneme Bonusu

Arda34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,948
1,395
113
Bugunde haram yemedik matbet 44 tldi patladik bet10 frespinden 24 tl aldik onuda sanantinio maci 2 inci periyot deplasman +4 ten aldik ne guzelki 5 sayiyla bitti yattik betsat oyunlar acilmiyo burdaki arkadasa sordum blackjackte cevirdim yazmis 25 tl oda 000 korkuyorum kiyamet kopcak dersem gercek olcagindan ne bu ugursuzluk yani anlamadim

Arda34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,948
1,395
113
Milli piyango bileti amorti bile yok

3462286 numaraya bak

mehmeth10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
902
371
63
Bugunde haram yemedik matbet 44 tldi patladik bet10 frespinden 24 tl aldik onuda sanantinio maci 2 inci periyot deplasman +4 ten aldik ne guzelki 5 sayiyla bitti yattik betsat oyunlar acilmiyo burdaki arkadasa sordum blackjackte cevirdim yazmis 25 tl oda 000 korkuyorum kiyamet kopcak dersem gercek olcagindan ne bu ugursuzluk yani anlamadim
elhamdulullah elhamdulullah maşallah maşallah

talih35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
547
21
18
minimum yatırım 20 tl istiyorlar cekimde sınır yokmuş 100 bintl ye kadar bonus kazancınızı cekebilirsiniz diyorlar.

gorkemmm

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
348
97
28
Aynen jetpapara ile 20 yatırıp 1 kez anapara çevrimi yaptıktan sonra anında papara ile çekebilirmişim, çekim yapan arkadaşlar ne kadar sürede yattığını söylerse ona göre hareket edelim biz de